Disiplin cezaları yüzünden okuldan atılır mıyım?

Bu sene okuldan atılmak çok kolay. Hoca sessiz kalıyordur yoksa derste konuşmak bile disiplin cezası.

Gulmeyecegim ama derste konuşmak ne ara yasak oldu geçen sene mükemmel müzik hocamızının dersinde son sürat gülüp konuşuyorduk arada bir bakıyor be oluyor diyordu. Ondan sonra sınıfa pusu kurar gibi 10 kişiyi disipline göndermişler (kesinlikle müzik hocası değil) sebebi bile yokmuş en son arkadaşıma sordum hoca sınıfı susturamadigi için böyle yapmış en son tutanaklar atmış. yine gitmemisler 🤣

Yapacağım teşekkür ederim
Hocam kuralalrı bilmediğini söylemek biraz da olsa yumuşatyor. Ben de bir suç işledim yakında atılma olasılığım var. İyi bir azar işitirsiniz önceden söyleyim.
Kendine bir savunma metni hazırla ve ezberle. Dediklerimi de yap. Bilmiyordum vs. de.

Gulmeyecegim ama derste konuşmak ne ara yasak oldu geçen sene mükemmel müzik hocamızının dersinde son sürat gülüp konuşuyorduk arada bir bakıyor be oluyor diyordu. Ondan sonra sınıfa pusu kurar gibi 10 kişiyi disipline göndermişler (kesinlikle müzik hocası değil) sebebi bile yokmuş en son arkadaşıma sordum hoca sınıfı susturamadigi için böyle yapmış en son tutanaklar atmış. yine gitmemisler 🤣
Evet yasak. Sınıfın düzenini bozmaktan dolayı disiplin yiyebilir. Hocanız pek takmıyor galiba.

Hocam kuralalrı bilmediğini söylemek biraz da olsa yumuşatyor. Ben de bir suç işledim yakında atılma olasılığım var. İyi bir azar işitirsiniz önceden söyleyim.
Kendine bir savunma metni hazırla ve ezberle. Dediklerimi de yap. Bilmiyordum vs. de.
Onları söyleyeceğim zaten teşekkür ederim.

Onları söyleyeceğim zaten teşekkür ederim.
Söyleyin de fazladan kendinizi savunmak için bir şeyler ezberleyin vs. Bahane üretin. Bir daha asla yapmayacağım vs. diyin. Ve kendinizi ezdirmeyin ezdirirseniz sicilinize vs. işlerse sonunuz kötü olur. Okuldan atılmayı geçtim polis, asker bile olamazsınız. Geleceğiniz sizin elinizde umarım yardımcı olmuşumdur.

Dost olmayalım mümkünse.

Muhtemelen billur geçmeye gelmişsin buraya eminim daha tanımadan okuldan atılmayı hak etmişsin falan demen çok saçma burada olayları eksik anlattım fakat o haklı kavga mevzusu bile eminim disiplin almamaya değer adam sınıfın içinde gururumu kırıyor rezil ediyor ve haksız ben oluyorum :D ve sen daha yazma sana iyi aksamlar hacı.

Evet yasak. Sınıfın düzenini bozmaktan dolayı disiplin yiyebilir. Hocanız pek takmıyor galiba.

Yok hocam matematik hocası veya tarih hocası vermiş. Derste telefonla bile oynasak müzik hocası karışmıyordu. Sınıfta hafiften kavga etsek bakıyordu arkadaşımda seviyorum hocam dedi. Umarım o hoca depremde ölmemiştir bunun gibi hoca bulmak çok zor.

Geri
Yukarı