Küfür ettiğim için okuldan atılır mıyım?

Bana kalırsa önce uzaklaştırma alırsın eğer bu gibi davranışlarına devam edersen okuldan atılırsın.
Biliyorsun okullarda milyonlarca insan küfür ediyor. Bu yüzden okuldaki herkesin ceza alması gerekirdi bence.

Son düzenleyen: Moderatör:
Hayır deseydin. O bana gıcık kapıyor ondan söyledi falan deseydin ellerinde kanıt olmadığı için bir şey yapmazlardı.
Okuldan atılmazsin bu arada kolay kolay.

Bence en fazla kınama cezası alırsın gibime geliyor. Hayatınızda meslek lisesi ve Anadolu lisesindeki saçma disiplin işlemlerini görmediyseniz sorun yok. Lisedeyken bir grup arkada yemek tıkınıyor diye hoca bütün sınıfı disipline vermişti. Ana neden de bizim o dönemde biraz kafadan zorlu aşırı zeki birisi dışarıdan gelen yemek ambalajının bulunduğu çöp kutusunu devirdi diye. Neyse ki ülkemde bazıları baştan kokabilecek seviyedeler.(bazıları yapacağını yapıyor sonradan düşman niyetine kesilebiliyorsunuz) sizi ispitleyenle de konuşuyorsanız o da ayrı bir boyut.

Merhaba. Ben şu an 9. siniftayim geçen ay bu arkadaşımla okul bahçesinde dolaşıyorduk işte öylesine konuşuyorduk bizim sınıfta da bir kıza konuşurken küfür ettim. Sonra işte 1 ay geçti o konuştuğum çocuk benim küfür ettiğimi küfür ettiğim kıza söylemiş. İşte o kızda dilekçe verip beni disipline gönderdi. Bugün disipline gittim. Orada belki çok kizmazlar diye evet hocam bir eşeklik edip küfür ettim dedim. Disiplin kurulundaki tüm hocalar beni okuldan atacağını söyledi, fen lisesindeyim. Sizce bu yüzden okuldan atılır miyim?
fen lisesindesin ve küfür ediyorsun şansını boşa harcamışsın okul disiplinli bir yere benziyor zaten yüksek ihtimalle disipline gidip okuldan atılırsın 15 günlüğüne ya da başka okul bakarsın

Hocam bizim sınıfta 2 erkek malum işi yaptı ve başkasıda bunu videoya çekti hiçbir şey yapmadılar hocaya el hareketi çektiler uzaklaştırma verdiler bu kızın yüzünü +18 resme editlediler yine uzaklaştırma verdiler. Ben bir kıza küfür ettim diye beni okuldan atmakla tehdit ediyorlar.

Hayır deseydin. O bana gıcık kapıyor ondan söyledi falan deseydin ellerinde kanıt olmadığı için bir şey yapmazlardı.
Okuldan atılmazsin bu arada kolay kolay.

Hocam kızın elinde kanıt var.

Forumdaki herkesin niye adam akıllı bir arkadaşı yok anlamıyorum. Birini arkadaşı dışlar diğerini ispiyonlar öbürünü döver. Böyle şeylerle uğraşmamak için seçtiğiniz arkadaşlara dikkat etmelisiniz. Herkese sır verilmez.

fen lisesindesin ve küfür ediyorsun şansını boşa harcamışsın okul disiplinli bir yere benziyor zaten yüksek ihtimalle disipline gidip okuldan atılırsın 15 günlüğüne ya da başka okul bakarsın
Sen fen lisesini çok seçkin bir yer falan sanıyorsun galiba :D? Bizimki dağın başındaydı, tuvaletlerde sigarasından tut yurt kavgalarına kadar her şey normaldi. Sıradan bir liseden hiçbir farkı yok. Arkadaşımın arkadaşı birisinin sülalesine kadar hocanın önünde küfür etti, sadece hoca tarafından biraz azarlandı ve dalga geçildi o kadar.

Milli eğitim il müdürlüğü ile görüşün. Muhtemelen kız zengin bir ailenin çocuğu. Okul aile birliğinde sözü geçen bir veliye sahipse öğretmenleri istediği gibi kullanır. Öğretmenler de biz ne yapıyoruz demezler. Görüşün milli eğitim müdürü ile. Ben devletin ödenek verdiği liseden diplomamı diploma parası aldı altında haraç vermediğim için geç aldım. Sorsan hepsi dindar, iş icraata gelince odak noktaları para.

Merhaba. Ben şu an 9. siniftayim geçen ay bu arkadaşımla okul bahçesinde dolaşıyorduk işte öylesine konuşuyorduk bizim sınıfta da bir kıza konuşurken küfür ettim. Sonra işte 1 ay geçti o konuştuğum çocuk benim küfür ettiğimi küfür ettiğim kıza söylemiş. İşte o kızda dilekçe verip beni disipline gönderdi. Bugün disipline gittim. Orada belki çok kizmazlar diye evet hocam bir eşeklik edip küfür ettim dedim. Disiplin kurulundaki tüm hocalar beni okuldan atacağını söyledi, fen lisesindeyim. Sizce bu yüzden okuldan atılır miyim?

Ne derece bir küfür ettiğine bağlı, fakat atılman saçma olur.

Atamazlar. Fen lisesinde böyle şeyler yapma Anadolu lisesine benzemez.

Yeni konular

Geri
Yukarı