Disiplin Cezası alır mıyım?

DenizkA

Hectopat
Daha fazla  
Sistem Özellikleri
M5A97 R2.0 Anakart
GTX 750 Ti GPU
FX-6300 CPU
4+4 DDR3 1333MHz RAM
SSD yok HDD
Okulda bir çocuğun sandalyesiyle oynuyordum. Döndü küfür etti ben de devam ettim bana vurdu kavga ettik, hoca okuldan uzaklaştırma alacaksınız falan dedi ama ne ceza alırım? Ayrıca hocaya vs. söylemedi direkt bana vurdu. Suç onda değil mi sonuç olarak? Ben ceza alır mıyım? Taciz edilince kendi adaletini sağlayıp öldürmüyorsun şikayette bulunuyorsun...

Okulda bir çocuğun sandalyesiyle oynuyordum. Döndü küfür etti ben de devam ettim bana vurdu kavga ettik, hoca okuldan uzaklaştırma alacaksınız falan dedi ama ne ceza alırım? Ayrıca hocaya vs. söylemedi direkt bana vurdu. Suç onda değil mi sonuç olarak? Ben ceza alır mıyım? Taciz edilince kendi adaletini sağlayıp öldürmüyorsun şikayette bulunuyorsun...

Kaşınmışsınız durduk yere disiplin cezası alırsın tahminen uzaklaştırma imkansız.

Uzaklaştırma alınması için 3+ ceza gerekiyor bizim arkadaş 8 tane yedi 1 hafta aldı daha yeni bizimki daha beter bir de okul malına zarar vermekten :D
Arkadaş 2 kere disipline gitmişti, benim galiba ilk olacak, müdür de bizle ilgilenen müdür yardımcısı da bu konularda çok gıcık.

Yeni konular

Geri
Yukarı