Disiplinde ne olur?

Bugün annemde gitti annemede demişler sizin yapabileceğiniz bir şey yok diye karakola şikayet etseler 5 6 ay yatarı olur dua edin etmezler demişler yani bir de kızın annesi müdür yardımcısının biriyle arası iyi.

Kız dilekçeyi geri çekmesi için arabulucu olması için rehberlik öğretmenine gittim fakat ben bu kızla ugrasamam ugrasılmayacak kızların başına koyarim dedi sizde ugrasmayin dedi üzgünüm başka biri olsa yapardım dedi.

Son düzenleme:
Arkadaşlar nasıl bir savunma yapabilirim biraz yardımcı olabilir misiniz?
Herkes boş yapmış dostum. İlk olarak ailen gelsin görüşsün, sonra savunmada bütün gün seninle uğraştığını laf ile tahrik ettiğini, kesinlikle boğaz sıkma gibi bir şey olmadığını sadece ittirdiğini beyan et. Eğer orada başka birileri varsa şahit olarak öne sun, kızın arkadaşları yalancı şahitlik yaparsa ise zaten arkadaşları olduklarını güvenilemeyeceğini söyle. En önemlisi kesinlikle ailen okula gelip görüşsün.

Herkes boş yapmış dostum. İlk olarak ailen gelsin görüşsün, sonra savunmada bütün gün seninle uğraştığını laf ile tahrik ettiğini, kesinlikle boğaz sıkma gibi bir şey olmadığını sadece ittirdiğini beyan et. Eğer orada başka birileri varsa şahit olarak One S'un, kızın arkadaşları yalancı şahitlik yaparsa ise zaten arkadaşları olduklarını güvenilemeyeceğini söyle. En önemlisi kesinlikle ailen okula gelip görüşsün.

Tamam teşekkürler kral inşallah başıma bir şey gelmeden bu olayı atlatırım annem geldi ama annemede sizin yapabileceğiniz bir şey yok falan demişler babamı getirtsem acaba bir şey değişirmi.

Bugün rehberlik tarafından çağrıldım ve kız demişki benim durduk yere boğazımı sıktı (yalan) darp etti dedi ortada herhangi bir darp izide yok yani darpda sayılmaz ben bunu yalan akran zorbalığı ve iftiradan şikayet etsem nasıl olur sizce özellikle boğazımı sıktı demesi büyük iftira bence literatürde itmek ve boğaz sıkması arasında dağlar kadar fark var.

Son düzenleme:

Geri
Yukarı