Durumum ne olur?

KırAtlıLiberal

Hectopat
Merhaba arkadaşlar, bu sene özel sebeplerim yüzünden Aralık'ın 11'den sonra okula gitmedim seneye tekrar 9. sınıftan başlamak için hazırlık yapıyorum ama malumunuz bu virüs yüzünden geçer miyim? Daha okumadığım bir sınıfı geçmek istemiyorum devamsızlık kaldım zaten notlarım 2. dönem bütün sınavlarıma G diye girildiği için çok düştü. Devamsızlık 77.5, gittiğim okul çok iğrenç bir okul olduğu için gerek hocalara saygısızlık yapmamam, derslerime çalışıyor olmam yüzünden geçerim diye çok korkuyorum.

Son düzenleyen: Moderatör:
Nerede oturuyorsunuz ve hangi okul? Bildiğim kadarı ile 11. sınıfa kadar gelip okulu bırakıp tekrardan 9. sınıftan başlanılmıyor.

Nerede oturuyorsunuz ve hangi okul? Bildiğim kadarı ile 11. sınıfa kadar gelip okulu bırakıp tekrardan 9. sınıftan başlanılmıyor.
Ankara, bu arada 9.sınıfım.
Okul yönetimi ile görüşüp tasdikname alabilir ve bir sonraki sene tekrar kayıt yaptırabilirsin.
Virüs sebebiyle okul kapalı herhalde, başka okuldan başlamayı düşünüyorum.
Aralık 11'in den sonra dedim.

Ankara, bu arada 9.sınıfım.
Pardon Aralık 11'miş, ben 11. sınıf zannettim. O zaman aynı devamsızlıktan veya normal notlarınız yüzünden kalmış gibi yeniden başlayabiliyorsunuz. Benim bir arkadaşım da 9. sınıf, 10 dersten kaldı ve yeniden 9. sınıf okuyacak.

Uyarı! Bu konu 4 yıl önce açıldı.
Muhtemelen daha fazla tartışma gerekli değildir ki bu durumda yeni bir konu başlatmayı öneririz. Eğer yine de cevabınızın gerekli olduğunu düşünüyorsanız buna rağmen cevap verebilirsiniz.

Yeni konular

Geri
Yukarı