Disk bir anda doldu

SilverSlash

Decapat
Daha fazla  
Merhabalar, Windows 10 kullanıyorum. Bir adet yerel diskim var, en son 208 GB boş alanım varken bir anda 95 GB boş alan gözüktü. Hiçbir şey indirmememe rağmen, bu sorunu nasıl düzeltebilirm bilen varsa yardım edebilir mi?

Olum'un neresi kötü.

O sert anlamda değil dalga geçme anlamında zaten
Çok düzeyli bir üslup değil. Olmasına da gerek yok zaten ama "Olum" kelimesinin burada kullanılması pek hoş değil açıkçası. "okusana" kelimesi zaten okumamış gibi söylendiği ve emir kipi olduğu için burada kullanılmaz bence. Arkadaşına söylenir ama tanımadığın adamların yanında söylenmez.

Çok düzeyli bir üslup değil. Olmasına da gerek yok zaten ama "olum" kelimesinin burada kullanılması pek hoş değil açıkçası. "okusana" kelimesi zaten okumamış gibi söylendiği ve Emir kipi olduğu için burada kullanılmaz bence. Arkadaşına söylenir ama tanımadığın adamların yanında söylenmez.

Okumamış ama neyse boş ver anlatamıyacağım size.

İyi de bunu böyle belli etmene gerek yok." Ama bakın 95GB alan var diyor" desen olabilirdi, karşındaki adamın baban yaşında olmadığının ne malumu var? Karşındakini bıraktım, buraya gelen herkes seninle yaşıt ve samimi mi? Sonuçta bu lafını herkes okuyabilir, sen babanın yanında arkadaşına "Olum okusana 95 GB yeri kalmış." diyebilir misin?

Farkeder eğer mcaffe yanlış alarm veriyorsa hala olmaz. Şunlara bulaşmayın: Avast, AVG ikisi de aynı altyapı zaten geriye kalanı idare eder Comodo iyidir Bit Defender iyidir malware bytes av olmasa da iyidir ama yanına bir av kurulmalı ben şu an malware bytes kullanamıyorum çünkü deneme süresi bitti. Şu an super anti spyware, Comodo, AdwCleaner(zararlı pop-up için),CCleaner(temizlemek için bilgisayarı) bu programlar kullanılmalı bence super anti spyware yerine MBAM daha iyi giderdi de olmadı işte deneme bitti Kaspersky'da sistem çok iyi değil o yüzden.
Es-et'i unuttun sanırım 😁.

İyi de bunu böyle belli etmene gerek yok." ama bakın 95GB alan var diyor" desen olabilirdi, karşındaki adamın baban yaşında olmadığının ne malumu var? Karşındakini bıraktım, buraya gelen herkes seninle yaşıt ve samimi mi? Sonuçta bu lafını herkes okuyabilir, sen babanın yanında arkadaşına "olum okusana 95 GB yeri kalmış." diyebilir misin?

Derim ne var onda.

Peki sen böyle devam et.

Sanki ana bacı küfür ettik ha yaptığınız şeye bakın neye takıyorsunuz?
İyi de bunu böyle belli etmene gerek yok." Ama bakın 95GB alan var diyor" desen olabilirdi, karşındaki adamın baban yaşında olmadığının ne malumu var? Karşındakini bıraktım, buraya gelen herkes seninle yaşıt ve samimi mi? Sonuçta bu lafını herkes okuyabilir, sen babanın yanında arkadaşına "Olum okusana 95 GB yeri kalmış." diyebilir misin?
Olum lafına takmanız için 5 yaşında filan olmanız gerekiyor.

O bende de olmuştu 40GB yer varken bir anda 5GB olmuştu %temp%deki dosyaları silip hızlı başlatmayı devre dışı bırakmıştım sorun çözülmüştü.

Geri
Yukarı