Disk Birleştirmeyi Yarıda Kesersek Ne Olur?

Ball So Hard

Hectopat
Makaleler
2
Daha fazla  
Sistem Özellikleri
PC: Lenovo IdeaPad 3 İşlemci: Intel Core i5-10210U Harici Ekran Kartı: NVIDIA GeForce MX130 Sistem: Windows 11 Home 22H2
Meslek
Freelancer
Başlarken her iki diski de ''tam tarama'' şeklinde seçtim meraktan. Bitmedi saatlerce. En azından C bittikten sonra yarıda kesersem bir sorun olur mu? Programın ismi Wise Disk Cleaner.

sorun olurmu.jpg

Son düzenleyen: Moderatör:
Merhaba. PC sisteminin sağlıklı çalışması açısından bir sıkıntı olmaz, bir sonraki birleştirmede D : kısmındaki birleştirilmesi yarım kalan o sektörler birleştirilmeye en baştan başlanıp, en baştakiler birleeştirilmişler ise bu sektörler es geçilip birleştirilmeden kaldığı yerden yine devam etmiş olur. En büyük sıkıntı BIOS'un yüklenmesinde UPS olmadan elektrikler kesilip güncellenmesi yarıda kalan ve dual BIOS'u olamayan bazı anakartların akibetidir. Kolay gelsin..

Merhaba. PC sisteminin sağlıklı çalışması açısından bir sıkıntı olmaz, bir sonraki birleştirmede D : kısmındaki birleştirilmesi yarım kalan o sektörler birleştirilmeye en baştan başlanıp, en baştakiler birleeştirilmişler ise bu sektörler es geçilip birleştirilmeden kaldığı yerden yine devam etmiş olur. En büyük sıkıntı BIOS'un yüklenmesinde UPS olmadan elektrikler kesilip güncellenmesi yarıda kalan ve dual BIOS'u olamayan bazı anakartların akibetidir. Kolay gelsin..
Aradan 1 gün geçti ama olsun cevap için teşekkürler. Ben zaten konuyu açana kadar bitirmişti kendi.
SSD kullaniyorsaniz disk birlestirme yapmayin.
Yok henüz geçemedim SSD'ye. Geçince ama dikkate alacağım önerinizi.

Uyarı! Bu konu 5 yıl önce açıldı.
Muhtemelen daha fazla tartışma gerekli değildir ki bu durumda yeni bir konu başlatmayı öneririz. Eğer yine de cevabınızın gerekli olduğunu düşünüyorsanız buna rağmen cevap verebilirsiniz.

Geri
Yukarı