Disk bulunamadı hatası

Berat_cita.k

Decapat
Daha fazla  
Minitool ile disk bölüyordum. Tekrar başlatınca bir sayfa geldi. Neredeyse 40 dk bekledim. Sinirlendim fişi çektim. Şimdi disk bozuldu galiba. Windows 7 format USB'si var. Başlangıç onarmaya geliyorum. Neredeyse 1.30 saat bekledim. Hiçbir şey olmadı. Komut istemcisinden falan yapamıyor muyuz? Ya da başka r yöntem var mı?

Minitool ile disk bölüyordum. Tekrar başlatınca bir sayfa geldi. Neredeyse 40 dk bekledim. Sinirlendim fişi çektim. Şimdi disk bozuldu galiba. Windows 7 format USB'si var. Başlangıç onarmaya geliyorum. Neredeyse 1.30 saat bekledim. Hiçbir şey olmadı. Komut istemcisinden falan yapamıyor muyuz? Ya da başka r yöntem var mı?

Yaptığınız şey ile hem disk hem Windows hasar almış anladığım kadarıyla.

Temiz kurulum yerine ISO dosyası ile sistemi onarabilirsiniz.

Dosyalarınız gitmez böylece. Kurulum/onarım bitince disk sağlığına bakarız.

Yaptığınız şey ile hem disk hem Windows hasar almış anladığım kadarıyla.

Temiz kurulum yerine ISO dosyası ile sistemi onarabilirsiniz.

Dosyalarınız gitmez böylece. Kurulum/onarım bitince disk sağlığına bakarız.
Disk onarma esnasında çok bekliyorum. Boşa beklemeli miyim?

Dostum MBR zarar görmüş olabilir. Onarmayı dene.

Ya şimdi disk hasar aldığı için windows yükleme sırasında diski görmüyor. Görmediği için nasıl yükleyeceğim.
Windows kurulum diskini takın. Onarım seçeneğinden komut istemine erişin ve sırayla,
bootrec /fixmbr
bootrec /fixboot
bootrec /rebuildbcd
komutlarını uygulayın.

Windows kurulum diskini takın. Onarım seçeneğinden komut istemine erişin ve sırayla,
bootrec /fixmbr
bootrec /fixboot
bootrec /rebuildbcd
komutlarını uygulayın.
bootrec /fixboot kodunu yazdıktan sonra Eleman Bulunamadı hatasını verdi. sıkıntı mı?
I
Ve sorun düzelmedi
bootrec /fixmbr
bootrec /fixboot
bootrec /rebuildbcd
komutlarını uygulayın.
Gece gece yoruyorum sizi ama cevap verecek misiniz?

Son düzenleme:

Yeni konular

Geri
Yukarı