Disk klonlama sonrası Forza Horizon 4 yüklenmiyor

sKostur

Decapat
Daha fazla  
Merhaba. Ben daha once farkli bir HDD'ye kurdugum Forza Horizon 4'u oynuyordum. Daha sonra HDD degistirdim. Onceki HDD'den yenisine klon da yapmistim. Xbox uygulamasi SSD'de yuklu oldugu icin direkt girdim FH4 indirmeye calistim ancak diger butun oyunlar yuklenirken FH4 indirmeye calistigimda birkac saniye icinde yuklendi ve oynanmaya hazir diyor ancak yuklu degil ve tahmin edeceginiz gibi hata veriyor. Bunun çözümü format haric nedir sizce?

Son düzenleyen: Moderatör:
Microsoft’un oyunlarına özgü bir durum sanırım o. Ben de SSD klonlama yaptığımda FH4 açılmamıştı, oyunu tekrar indirmem gerekti. Anakart değişikliği yaparken de Windows’a format atmıştım, Flight Simulator D: diskindeydi ama onu da yeniden indirmem gerekmişti. Diğer oyunlarda sorun olmadı hiç.

sor
Microsoft’un oyunlarına özgü bir durum sanırım o. Ben de SSD klonlama yaptığımda FH4 açılmamıştı, oyunu tekrar indirmem gerekti. Anakart değişikliği yaparken de Windows’a format atmıştım, Flight Simulator D: diskindeydi ama onu da yeniden indirmem gerekmişti. Diğer oyunlarda sorun olmadı hiç.
un su ki bende fh4 indirilmiyor yukle diyorum yuklendi diyor ama yok

Geri
Yukarı