Disk klonlama sonrası otomatik onarım başlatılıyor hatası

Starko

Hectopat
Recep abinin disk klonlama videosunu izledim ve disk0 isimli eski diskimi disk2 isimli yeni diskime klonladım. BIOS'a girdiğimde yeni diskim SanDisk olarak gözüküyor ama başında Windows Boot Manager yazmıyor. Eski diskimden Boot ettiğimde Windows 5 biriminde ve Windows 10 biriminde diye iki seçenek çıkıyor. Windows 10 birimindeyi seçtiğimde Windows onarma ekranı çıkıyor ve bilgisayarınız onarılamadı diyor. Windows 5 birimindeyi seçtiğim zaman eski diskimden sorunsuz Boot ediyor.(klonlama işlemini Macrium Reflect yazılımı ile yaptım).

1622499889167.png

Neden klonlama yaptınız? Çok gerekli olmadıkça tavsiye etmediğim bir durum. Zamanında klonlama ile kullandığım bir diskte bir süre sonra SATAFIRM S11 hatası almıştım. İki diski de sisteme okutabilecek durumdaysanız yeni diskinize temiz kurulum yapın, eski diskteki verileri seçip kopyalayın.

Neden klonlama yaptınız? Çok gerekli olmadıkça tavsiye etmediğim bir durum. Zamanında klonlama ile kullandığım bir diskte bir süre sonra SATAFIRM S11 hatası almıştım. İki diski de sisteme okutabilecek durumdaysanız yeni diskinize temiz kurulum yapın, eski diskteki verileri seçip kopyalayın.
okul için kullandığım birçok program yüklü onları birdaha yüklemek istemiyorum.

Yeni konular

Geri
Yukarı