Disk Klonlama Sonrası Veriler Silinir mi?

Ltn Krypto

Hectopat
Daha fazla  
Bir sorum olacaktı. Geçenlerde bir sistem topladım kasayı falan her şeyi kurdum ama SSD sonra alırım diye almadım. Yani Windows'u, programları, oyunları falan her şeyi HDD'ye kurdum. SSD'yi de dün aldım. Şimdi ben Windows'u SSD'ye geçirmek istiyorum. Fakat HDD'den SSD'ye geçirirsem HDD'ye kurduğum programlar, oyunlar falan silinir mi? Yoksa yerinde kalır mı onu merak ediyorum. Pek bir fikrim yok o yüzden soruyorum. Cevaplarsanız sevinirim. Teşekkürler.

Son düzenleyen: Moderatör:
Şu anki disk doluluk oranı SSD'nin kapasitesini geçmedi ise, tamamiyle aktarılır. Yani hiçbir eksik olmaz, şu anki durum ne ise aynısı olur.

Şu anki disk doluluk oranı SSD'nin kapasitesini geçmedi ise, tamamiyle aktarılır. Yani hiçbir eksik olmaz, şu anki durum ne ise aynısı olur.

Merhaba benim de bir sorum olacak, ben de disk klonlama yapacağım. Sürücülerim bu sekilde:

1522928781923.png

Sadece C diskini klonlayacağım bir sorun olur mu? Disk klonlama konusundaki işlemleri yapacağım ama sadece C diskini seçeceğim bir problem olur mu? Ayrıca SSD aldıktan sonra direkt sata portuna takıp başka bir isleme gerek kalmayacak değil mi? Bu arada sistem UEFI değil hocam.

Son düzenleyen: Moderatör:
Uyarı! Bu konu 7 yıl önce açıldı.
Muhtemelen daha fazla tartışma gerekli değildir ki bu durumda yeni bir konu başlatmayı öneririz. Eğer yine de cevabınızın gerekli olduğunu düşünüyorsanız buna rağmen cevap verebilirsiniz.

Geri
Yukarı