Anakart, CPU ve RAM değişimi sonrası disklerdeki veriler silinir mi?

semihozel22

Kilopat
Makaleler
1
Merhaba. Anakart, işlemci ve RAM değiştirdim. Disklerimden birinde Windows kuruluydu. Acaba yeni sisteme takınca direkt Windows ekranı mı gelecek yoksa yeniden mi kurmak lazım? Ayrıca iki diskim var ve her ikisinde de oyunlar vardı onları yeniden mi yüklemem lazım?

Teşekkürler.

Son düzenleyen: Moderatör:
Merhaba. Anakart, işlemci ve RAM değiştirdim. Disklerimden birinde Windows kuruluydu. Acaba yeni sisteme takınca direkt Windows ekranı mı gelecek yoksa yeniden mi kurmak lazım? Ayrıca iki diskim var ve her ikisinde de oyunlar vardı onları yeniden mi yüklemem lazım?

Teşekkürler.

Hayır birşey olmaz,lakin böyle bir deyişiklik yapıcaksan,format atmanı önerirrim.

Ben anakart değiştim görüntü vermedi çünkü önceki anakartın driverleri yüklüydü en iyisi sistemin kurulu olduğu diske format atmanız atmadığınız taktirde bilgisayarınızda kapanmalar ve acayip bir şekilde performans düşüşü olacaktır

benim 2. bilgisayarım yani eski olan da ekran kartını,işlemciyi,anakartı,hatta ram bile değiştirdim.Bağlatıları yaptım Hard diski taktım cayır cayır çalıştı.

Uyarı! Bu konu 6 yıl önce açıldı.
Muhtemelen daha fazla tartışma gerekli değildir ki bu durumda yeni bir konu başlatmayı öneririz. Eğer yine de cevabınızın gerekli olduğunu düşünüyorsanız buna rağmen cevap verebilirsiniz.

Yeni konular

Geri
Yukarı