Steam Disk kullanımı düşük

yasincan38

Hectopat
Merhaba, ben Steam'den God of War oyununu aldım ve heyecanla indirmek istedim. 500Mbps internetim var hemen oynarım derken diskin yavaş olduğunu gördüm. M.2 SSD ile denedim aynı normal SSD ile denedim aynı HDD ile denedim aynı. Bu aygıtlarımın bozuk olmasından mı yoksa oyun veya Steam'den mı kaynaklı anlayamadım. FIFA 23 indiriyorum diskler gayet güzel çalışıyor RDR 2 denedim o da aynı diskler yavaş okuyor.

Dosya Ekleri

• Screenshot_1.png
    Screenshot_1.png
    674,2 KB · Görüntüleme: 31
  • Screenshot_2.png
    Screenshot_2.png
    679,4 KB · Görüntüleme: 20
1. Herhangi bir ISP 500Mbps internet sağlamıyor çoğu şirkete bile sağlamıyor.
2. Hem arkadaş 500Mbps yazıyor zaten?

Hocam neden 8'e bölmesini söylediniz? İndirme hızını MegaBayt cinsinden gösteriyor diyorum. İndirme hızını 8 ile carparsaniz kac Mbps olduğunu ogrenirsiniz.

Anladım hocam. Sağ olun teşekkür ederim. Bencede arkadaş evine 4gigabit internet bağlatmış zaten.

Hocam 51,9 MB/sn indirme hizi var ve bunu 8 ile carparsak indirme hizini megabit cinsinden ogrenmis oluruz, bu da 415 Mbps yapar. 415 Mbps de 4 gigabite esit degildir.

Superonline 500'e 50 internetim var vallahi konu internet değildi dediğinizi de anlamıyorum zaten sağ olun yine de.
Hocam arkadaşa interneti anlatmaya calisirken sizi unuttum konu benim yuzumden dagildi kusura bakmayin. Sadece God Of War'da oldugu için sizlik bir sıkıntı oldugunu dusunmuyor. Bence oyunun inmesini bekleyin.

Hocam 51,9 MB/sn indirme hizi var ve bunu 8 ile carparsak indirme hizini megabit cinsinden ogrenmis oluruz, bu da 415 Mbps yapar. 415 Mbps de 4 gigabite esit degildir.

Hocam arkadaşa interneti anlatmaya calisirken sizi unuttum konu benim yuzumden dagildi kusura bakmayin. Sadece God of War'da oldugu için sizlik bir sıkıntı oldugunu dusunmuyor. Bence oyunun inmesini bekleyin.

Rica ederim arkadaşı ben hiç anlamadım zaten teşekkür ederim.

Peki. Ben nededim ki şimdi bana karşı çıkıyorsunuz? Ben de en başından beri 500Mbps internet var 8'e bölünce 50 MB oluyor diyorum.(olmuyor ama Steam ile alakalı düşüş).

8'e bölmeniz gerekiyor. Steam MegaBayt saniye gösterirken Sağlayıcılar Megabit şeklinde sunuyor. Hızınız normal.
.

Tabii burada ben God of War'ı görmemiştim FIFA'yı görüp normal dedim.

God of War da sorun arkadaş la değil Steam ile alakalı.

Peki. Ben nededim ki şimdi bana karşı çıkıyorsunuz? Ben de en başından beri 500Mbps internet var 8'e bölünce 50 MB oluyor diyorum.(olmuyor ama Steam ile alakalı düşüş).

.
Ben internetim neden 50mbps de indiriyor demiyorum ki biliyorum neyde indireceğini disk kullanımı az diyorum teşşekür ederim yine de

.

.

Teşekkürler

Hocam ben interneti 50 megabit sandiniz 50'yi 8'e bölmesini söylediniz sandim.

Ben internetim neden 50Mbps de indiriyor demiyorum ki biliyorum neyde indireceğini disk kullanımı az diyorum teşekkür ederim yine de

Teşekkürler

Özür dilerim hocam zaten ben 2 fotoğraf attığınızı görmedim direk 50 MB sn görüp yanlış biliyorsunuz sandım ki bazıları öyle sanıyor o yüzden. Sorun bende ben yanlış bir şey yazmamışım ama yanlış anlamda yazınca karışıklık olabiliyor özür dilerim tekrardan kusura bakmayın.

Yeni konular

Geri
Yukarı