Disk Temizleme dosyaları silmiyor

Gollum

Hectopat
Sorum başlıkta. 87 GB gösteriyor, sile basıyorum. Silme işlemini yapıyor ama hala aynı.

ekran görüntüsü.PNG

Arkadaş bunu biliyor bence :D Ve bastığını da söylemiş ''Bence mesaj kasmayalım :) ''
Arkadaş tamama basmış olmalı. Belli ki sen de sistem dosyalarını temizle dediğinde ayrı bir ekran açıldığını ve daha farklı seçenekler çıktığını bilmiyorsun. Aşağıda da gördüğün gibi sistem dosyalarını temizle dediğinde gelen ekran da benim için 4.2 GB'lık bir "Windows Update Temizleme" seçeneği çıktı.

Bu seçenek Windows'un güncelleme önbelleğini temizliyor asıl temizliği bu şekilde yapıyorsun. Sen de öğrenmiş ol.

1603572618433.png

Son düzenleyen: Moderatör:
Arkadaş tamama basmış olmalı. Belli ki sen de sistem dosyalarını temizle dediğinde ayrı bir ekran açıldığını ve daha farklı seçenekler çıktığını bilmiyorsun. Aşağıda da gördüğün gibi sistem dosyalarını temizle dediğinde gelen ekran da benim için 4.2 GB'lık bir "Windows Update Temizleme" seçeneği çıktı.

Bu seçenek Windows'un güncelleme önbelleğini temizliyor asıl temizliği bu şekilde yapıyorsun. Sen de öğrenmiş ol.

Eki Görüntüle 713703
Tamam abi kızma! Her gün sistem dosyalarını silen bana böyle bir hakaret yakışmadı.

Geri
Yukarı