Disk Utility iki bölümü birleşirme

IşQlı MşQlı

Kilopat
Makaleler
1
Yer
İstanbul
Daha fazla  
Meslek
Öğrenci
Merhabalar. Durum biraz karışık😅 Öncelikle ben Macbook'umu bootcamp ile 40GB Windows 80GB Mac OS olarak kullanıyordum. Sonra sıfırlamaya çalışırken yanlışıkla bütün disk bölümlerini sildim. Sonra internet recovery bölümü tekrar yükledi ve recovery bölümüne geldim. Mac OS'u yeniden indir bölümünden kurulum yapabiliyorum fakat bootcamp diski gözüküyor yani 40GB. Ben de disk utility bölümünden 40GB ve 80GB olan bölümleri birleştirmeye çalışıyorum fakat hata alıyorum. Ayrıca 120GB ana diski erase etmeye çalışırsam "Unmounting disk
Couldn't open device
Operation failed" diyor ve erase yapamıyorum. Birleştirirkenki hatayla ilgili video atıyorum.

İşlem yaptığını diskin en üstünde APFSMedia olanın üstüne gel ve bu diski silip dene.
Merhabalar, yanıtınız için teşekkürler fakat 40 GB olan diske kurulum yaparken hata verdi sanırım yeniden başladı ve 120 GB olarak diski düzeltebildim bu sefer. Yani sorunum çözüldü şu an.

Son düzenleyen: Moderatör:
Uyarı! Bu konu 5 yıl önce açıldı.
Muhtemelen daha fazla tartışma gerekli değildir ki bu durumda yeni bir konu başlatmayı öneririz. Eğer yine de cevabınızın gerekli olduğunu düşünüyorsanız buna rağmen cevap verebilirsiniz.

Geri
Yukarı