Disk yazma korumalı hatası

Lol35

Centipat
Sandik flash bellek var. Tahminim flash belleğe virüs bulaştı. Bir çok makale ve araştırma yaptım. İngilizce olarak da tarattım CMD komutundan tutun flash format programlarına kadar her şeyi denedim. Rica ediyorum bilgili kişiler yazsın deneyimi olanlar ve başından daha önceden böyle bir şeyi nasıl çözdüler merak ediyorum. Flash bellege hiçbir şekilde müdahale edemedim.

Son düzenleyen: Moderatör:
Sandik flash bellek var. Tahminim flash belleğe virüs bulaştı. Bir çok makale ve araştırma yaptım. İngilizce olarak da tarattım CMD komutundan tutun flash format programlarına kadar her şeyi denedim. Rica ediyorum bilgili kişiler yazsın deneyimi olanlar ve başından daha önceden böyle bir şeyi nasıl çözdüler merak ediyorum. Flash bellege hiçbir şekilde müdahale edemedim.
Flash Disk modeli nedir? Bazı flash disklerde yazma koruması kilidi oluyor. Linux ile format atmayı deneyebilirsiniz. Ya da Hiren Boot Disk tarzı bir kompakt bir diskten faydalanabilirsiniz. Bunlara geçmeden önce Windows kurulum USB'si hazırlayıp sistemi bu usb üzerinden başlatarak windows kurulumunda disk bölümlemesi ekranından deneyebilirsiniz.

Geri
Yukarı