Çözüldü Disk Yönetiminde HDD Görünmüyor

Bu konu çözüldü olarak işaretlenmiştir. Çözülmediğini düşünüyorsanız konuyu rapor edebilirsiniz.
Anladığım kadarıyla SSD'yi ikiye bölmeye çalışıyorsunuz RAW birimi biçimlendirirken ayarlanabiliyor bildiğim kadarıyla sürücünün kaç GB olduğu.

Anladığım kadarıyla SSD'yi ikiye bölmeye çalışıyorsunuz RAW birimi biçimlendirirken ayarlanabiliyor bildiğim kadarıyla sürücünün kaç GB olduğu.

Aslında ikiye bölmek istemedim RAW'ı NTFS'ye çevirdim öyle oldu ben coğunluğun D biriminde olmasını istiyordum aslında. Yukarıda (C yazmışım yanlış olmuş)

Hocam D klasörünü biçimledirdiyseniz sağ tıklayınca birimi küçült gelir onla küçültüp sonrasında C'yi birimi genişlet diyerek büyütebilirsiniz.

Hocam D klasörünü biçimledirdiyseniz sağ tıklayınca birimi küçült gelir onla küçültüp sonrasında C'yi birimi genişlet diyerek büyütebilirsiniz.

Aslında ben tam tersini yapmak istiyorum yanı D biriminin daha büyük olmasını istiyorum ama yapılmıyor yardımınız için teşekkür ederim.

Aslında ben tam tersini yapmak istiyorum yanı D biriminin daha büyük olmasını istiyorum ama yapılmıyor yardımınız için teşekkür ederim.

O zaman dediğimin tam tersini yaparsanız olacaktır C diskine sağ tıklayıp birimi küçült yapın sonrasında gelen ayrılmamış alanı D diskine rahatça birimi genişlet yaparak verebilirsiniz.

Resim atabilir misiniz hocam.

Şöyle örnek bir şey birimi genişlet tıklanmıyor.
IMG_20220313_203423.jpg

Geri
Yukarı