Diski birleştirirken hata veriyor

AliMuhsin

Decapat
Daha fazla  
Bilgisayar yönetimi>disk yönetimi>D diskini sill'e tıkladım>E diskini genişlet seçeneğine tıklayamıyorum. Ne yapmalıyım?
Bu içeriği görüntülemek için üçüncü taraf çerezlerini yerleştirmek için izninize ihtiyacımız olacak.
Daha detaylı bilgi için, çerezler sayfamıza bakınız.
( bu videodakinin aynısını yaptım )

Linkteki adımları (0.34 - 3.33) uygulamayı deneyin. Bu da videoda kullanılan uygulamanın linkidir. Gerekirse internetten kolaylıkla key bulabilirsiniz. Probleminizin kaynağını araştırmak için ayrıca bu linki de inceleyebilirsiniz.

Dosya Ekleri

• technopat.png
    technopat.png
    44,6 KB · Görüntüleme: 28

Dosya Ekleri

• hocam.png
    hocam.png
    34,1 KB · Görüntüleme: 19
Son düzenleme:
genişletilmiyor
Bahsettiğim EaseUS ya da AOMEI uygulamalarını incelediniz mi? Sanıyorum bu problemi 3. parti yazılım kullanmadan çözemezsiniz. Ya MiniTool Partition Wizard, AOMEI Partition Assistant, EaseUS Partition Master, Macrorit Partition Expert toollarından birini indirip videodaki çözümü uygulayacaksınız, ya temiz bir kurulum yapıp baştan ayarlayacaksınız ki bunu yapacağınızı sanmıyorum, ya da 693MB'lık partition'ı sileceksiniz. Silme işlemi için yönetici olarak başlattığınız cmd'den şu komutları sözü geçen partition için aşağıdaki gibi sırasıyla çalıştırın (yıldızlar yerine gerekli sayılar 1 ya da 2 şeklinde konulmalı);
list disk
select disk *
list partition
select partition *
delete partition override
Sorununuzu çözecektir.

genişletilmiyor

Denedim böyle bir şey karşıma çıktı şimdi ne yapmalıyım.
Yeni cevabımda biraz daha detaylı bahsettim, yeni bir problem çıkarsa sorun lütfen.

Bahsettiğim EaseUS'ya da AOMEI uygulamalarını incelediniz mi? Sanıyorum bu problemi 3. parti yazılım kullanmadan çözemezsiniz. Ya MiniTool Partition Wizard, AOMEI Partition Assistant, EaseUS Partition Master, Macrorit Partition Expert toollarından birini indirip videodaki çözümü uygulayacaksınız, ya temiz bir kurulum yapıp baştan ayarlayacaksınız ki bunu yapacağınızı sanmıyorum, ya da 693MB'lık Partition'ı sileceksiniz. Silme işlemi için yönetici olarak başlattığınız CMD'den şu komutları sözü geçen Partition için aşağıdaki gibi sırasıyla çalıştırın (yıldızlar yerine gerekli sayılar 1 ya da 2 şeklinde konulmalı);
List disk.
Select disk *
List Partition.
Select Partition *
Delete Partition override.
Sorununuzu çözecektir.

Yeni cevabımda biraz daha detaylı bahsettim, yeni bir problem çıkarsa sorun lütfen.

Tamam hocam komut istemi bölümünde yanlış bir kelime yazmışın. Tavsiyenizden dolayı teşekkür ederim.

Yeni konular

Geri
Yukarı