Dışlanma ile nasıl başa çıkılır?

Bilmiyorum iki senedir iyi kötü arkadaşlık ediyorduk birden bire böyle oldu.
Aynı durum benim de başıma geldi 2 senenin ardından ilk kez böyle hep bi dalga geçme halindeler sanırsam 2 ay falan oldu. Ben de 2 hafta önce iletişimimi kestim. Zaten 2 senedir de dışlanıyordum orası ayrı şimdi kafam rahat. Önerim takmamanız.

Yaşıtlarıma göre biraz kilolu biraz da kısayım. Ama obez değilim, zayfta değilim. Bununla dalga geçiyorlar.

Bilmiyorum hayatımda hep arkadaşlarımla vakit geçirdim.

Bilmiyorum iki senedir iyi kötü arkadaşlık ediyorduk birden bire böyle oldu.
Hocam böyle davranıyorlarsa onlarla bir konuşmayı deneyin eğer hala devam ederlerse boş verin arkadaşlığınızı kesin. Öyle insanlar asla sizin gerçek arkadaşlarınız değildir.

Annene söyle. Oku müdürü ne yapıyor?
Hocam Türkiye'nin okul müdürlerini az çok biliyoruz bence.

En az 1.5 sene bu insanlarla işim var. Sürekli zayıf noktalarımdan vuruyorlar. Okulu bitirdikten sonra hepsiyle iletişimi keseceğim. Ama dediğim gibi tam 1.5 sene bunlarla nasıl başa çıkacağım?
Güçlü ol, onların arasına katılma, ayrı bir tarafta dur, seni dışlamaya devam etsinler ama senden korksunlar, küçük bir öneri daha, aralarından biri sana en ufak hakaret ettiğinde doğru anı bekle ve suratını dağıt, bunu yaparsan, seni dışlamakla kalmayacaklar, senden nefret edecekler ve korkacaklar, seni ezik değil tehlikeli olarak görecekler. Ya seni aralarına alırlar yada karşılarına.

Geri
Yukarı