Dışlanmak

Kız arkadaşımla çok mutluyum. Ama okulda bana sapık gibi şeyler söylüyorlar. Bu beni çok üzüyor artık. Buradaki dostları sayarsak 40'a yakın dostum var. @Mr. DarkTech hocam olmasa kafa dengi arkadaşım olmazdı.

Lise 1.

10'a geçeceğim.

Ben de 9.sınıftayım takma geç önemli değil her yerde milyar tane zeka geriliği olan bireylerle karşılaşacaksın.

Bir şey mi yaptınız hocam? Durduk yere diyorlarsa akıldan sıkıntıları vardır zaten ama.

Ha ben size güveniyorum orası ayrı olayı merak ettim sadece.
Bizim sınıfta gay bir arkadaş var. Sınıftakiler o çocuğa tapıyor. Kızlarla konuşanlarla dalga geçiyorlar.

Bizim sınıfta gay bir arkadaş var. Sınıftakiler o çocuğa tapıyor.

Daha genç yaşta cinsel yönelimine mi karar vermiş? Pek inandırıcı değil. Büyük ihtimalle ilgi çekmek için söylüyordur bunları.

Kızlarla konuşanlarla dalga geçiyorlar.

Bir iki seneye de konuşmayanlarla dalga geçerler takma hocam sen doğru yoldasın.

Ha bu arada kız arkadaş derken gerçekten arkadaş mı yoksa sevgili tarzı mı?

Daha genç yaşta cinsel yönelimine mi karar vermiş? Pek inandırıcı değil. Büyük ihtimalle ilgi çekmek için söylüyordur bunları.

Bir iki seneye de konuşmayanlarla dalga geçerler takma hocam sen doğru yoldasın.

Ha bu arada kız arkadaş derken gerçekten arkadaş mı yoksa sevgili tarzı mı?
Öyle milletin her gün değiştirdiği sevgili gibi değil. Seviyorum.

Öyle milletin her gün değiştirdiği sevgili gibi değil. Seviyorum.

Allah tamamına erdirsin hocam. Umarım o da senin onu sevdiğin kadar seni seviyordur.

Ha bir de 18 yaşından sonra yapılacak şeyleri genç yaşta yapmayın sonra çok pişman olursunuz. Bu da ufak bir tavsiyem olsun.

Ben daha yemeğe gideceğim iyi sosyaller dilerim hocam.

Geri
Yukarı