DISM aracı kullanımında 0x800f081fhata

Gokberk_DRY

Hectopat
Makaleler
9
Yer
Antalya
Hocam restore health kısmında ilk önce 10 dk boyunca %62.3'de takıldı sonra %100 oldu ama 0x800f081f hatası verdi, internetten araştırdım NET Framework 3.5'de çıkan bir hataymış. Ben de kurayım dedim çift tıklıyorum açılmıyor. Kendi sitesinden ve gezginler sitesinden denedim açılmıyor. @Enes3078
@Enes3078 sizin rehberinizi uyguladığımda böyle bir hata oldu.

Son düzenleyen: Moderatör:
Aşağıdaki .NET Framework 3.5'i kurmayı dener misiniz?

O halde aşağıdaki offline installer yazılımını çalıştırmayı dener misiniz?

1619856439953.png

Ne yapacağım şimdi?

Durun, durun o sonraki iş olacaktı. İşe yaramazsa denemek içindi. Aşağıdaki paketi denemenizi rica ediyorum. Tabii kurmadan önce en güncel Windows sürümünde olduğunuzdan emin olun.

Durun, durun o sonraki iş olacaktı. İşe yaramazsa denemek içindi. Aşağıdaki paketi denemenizi rica ediyorum. Tabii kurmadan önce en güncel Windows sürümünde olduğunuzdan emin olun.

Yok yine aynı tepki vermeden kapanıyor.

Windows güncelleştirmeleri kontrol eder misin? Oradan güncelleştirmesi varsa yapınız. Şans meselesi belki vardır. :D

Windows güncelleştirmeleri kontrol eder misin? Oradan güncelleştirmesi varsa yapınız. Şans meselesi belki vardır. :D

Baktım güncelleme yok, bilgisayarı sonra formatlayacağım.

Arkadaşlar hiç uğraşmadım formatı yaptım kurulumları yaptım şimdi oyunlar HDD'de olduğu için doğrulama yapacağım. @Enes3078 teşekkürler.

Son düzenleme:

Geri
Yukarı