Disney+ Disney+ 1 yıllık üyelik alınır mı?

Kaçak önermek yasaktı diye biliyorum başka yapabilecek bir şey yok değsede değmesede kaçak izlemek istemiyorsan (önermiyorum) alabilirsiniz. İçerikler hoşunuza gidiyorsa memnun kalırsınız.
Kaçak izlemek istemiyorum, ayriyetten televizyondan izleyeceğim için kaçak siteler açılmıyor zaten televizyonda.
Netflix alın daha iyi.
Netflix sevmiyorum hocam.
En kötü Star Wars var. Muhtemelen değecektir fakat ben aradığım bir çok filmi bulamadım.
Ben Marvel serisini, karayip korsanları izlemek istiyorum şimdilik. Birkaç tane de animasyon falan izlerim herhalde hocam.
Eğer sıkı bir film, dizi izleyicisiysen yüksek ihtimal Disney+ da ki içeriklerin çoğunu izlemişsindir.

Bence Netflix daha iyi.
Dediğim gibi, Netflix pek hoşuma gitmiyor hocam.

Maalesef diğer arkadaşlarımız almak istemiyor, mecbur 3 kişi alacağız. 3 kişiyle bile fiyatı baya bir uygun oluyor. 650 yerine 217 ödemiş oluyoruz.
Turuncu forumu bilirsiniz (isim vermek istemiyorum). Oradan birini bulabilirsiniz isterseniz. Ben olmak isterdim fakat benim üyeliğin sonlanmasına 4 ay falan var daha.

Çatır Çutur alınır, Ben para olmadığı için aylık aldım ama sen bas geç.

Turuncu forumu bilirsiniz (isim vermek istemiyorum). Oradan birini bulabilirsiniz isterseniz. Ben olmak isterdim fakat benim üyeliğin sonlanmasına 4 ay falan var daha.
Öneri için teşekkürler hocam fakat internetten tanımadığımız birisiyle ortak üyelik açma fikri pek cazip gelmiyor açıkcası.

Öneri için teşekkürler hocam fakat internetten tanımadığımız birisiyle ortak üyelik açma fikri pek cazip gelmiyor açıkcası.
Bir çok kişi yapıyor. O forumdan referanslı ve eski üyelerle ortaklık kurarsanız bir sıkıntı olacağını zannetmiyorum. Bizim şuan Whatsapp grubumuz var 4 kişiyiz. 😂

Bir çok kişi yapıyor. O forumdan referanslı ve eski üyelerle ortaklık kurarsanız bir sıkıntı olacağını zannetmiyorum. Bizim şuan Whatsapp grubumuz var 4 kişiyiz. 😂
Hocam doğru diyorsunuz fakat ben oraya yeni üye olursam bana pek güveneceklerini sanmıyorum. Ayriyetten arkadaşlarımı da ikna etmem falan gerekir zor iş yani :D.

Geri
Yukarı