Disney+ Ermeni lobisi iddiası yalan!

Salih METİN

Kilopat
Makaleler
13
Can ve Mesut ağabey durumu özetlemiş. Hâlâ Disney+ üzerinde olumsuz bir düşünce var. Tamamen de yanlış bir algı. Disney gibi büyük bir şirket bu tip oluşumlara göre karar vermez.

Bu içeriği görüntülemek için üçüncü taraf çerezlerini yerleştirmek için izninize ihtiyacımız olacak.
Daha detaylı bilgi için, çerezler sayfamıza bakınız.

Bu içeriği görüntülemek için üçüncü taraf çerezlerini yerleştirmek için izninize ihtiyacımız olacak.
Daha detaylı bilgi için, çerezler sayfamıza bakınız.

Son düzenleyen: Moderatör:
İlk videonun Disney+ ile alakalı bölümünü şimdi dinledim. Söylediklerinde haklılık payı olsa da bunu söyleyen veya açıklayan kişi neden Can Sungur? Yani Disney+ Türkiye, globalde yaşananlardan dolayı böyle adımlar atıldığını kendisi neden anlatmıyor veya anlaşmalı oldukları oyuncular, ekipler neden bu açıklamayı yapmıyor anlamıyorum. Tepkinin gelişmesine sebep olan asıl etmen olayın açıklanmamasıydı bana kalırsa.

İlk videonun Disney+ ile alakalı bölümünü şimdi dinledim. Söylediklerinde haklılık payı olsa da bunu söyleyen veya açıklayan kişi neden Can Sungur? Yani Disney+ Türkiye, globalde yaşananlardan dolayı böyle adımlar atıldığını kendisi neden anlatmıyor veya anlaşmalı oldukları oyuncular, ekipler neden bu açıklamayı yapmıyor anlamıyorum. Tepkinin gelişmesine sebep olan asıl etmen olayın açıklanmamasıydı bana kalırsa.
Koskoca Disney TR diyemiyor şundan dolayı kaldırdık diye. Düzgün bir açıklama yapsa tepki almaz bu kadar zaten.

Koskoca Disney TR diyemiyor şundan dolayı kaldırdık diye. Düzgün bir açıklama yapsa tepki almaz bu kadar zaten.
İşte demek istediğim bu. Eğer sosyal medya hesaplarından bu açıklamayı yapsalar olay bu kadar büyümezdi.

Olay ile ilgili anlaşmalı oyunculara sorulduğunda bile bilgi alamadıklarını söylediler. Şimdi Can Sungur nasıl almış o da bir soru işareti. Şuan kime inanacağıma karar veremedim. Eğer Can Sungur'un dediği doğruysa söylediklerini Disney+ çalışanları teyit ediyor. Demek ki globaldeki planın söylenmesi veya paylaşılması yasak değil. O zaman Türkiye'deki kuruluşu neden paylaşmıyor anlamadım.

Yeni konular

Geri
Yukarı