Disney Plus'a zam geldi

Hocam olay bence Türkler tarafından abartıldı. Disney uluslararası sıkıntılara girmemek için iptal etti. Biz Türkler olarak başka bir lidere aynı söylemlerde bulunsak yine aynı şey olurdu.
Şirket içinde ne konuşuldu bilemem fakat o anda küresel olarak içerik azaltma kararı aldılar. Bu sadece bizimle alakalı birşey değildi. Atatürk dizisinde bilerek mi verilen bir karardı yoksa küreselde içerik azaltırken çekilen dizinin konu aldığı tarihi, kültürel değeri bilmeden mi böyle bir şey yaptılar bilmiyorum. Ama Disney Plus'ın tek vakası da bu değil. Zamanında Moon Knight dizisinde soykırım ile ilgili saçma sapan bir replik vardı.

Bunla da yine gündeme gelmişti.

Ermeni lobisi isteği üzerine iptal etti. Abartılma falan yok. Üstün ırka böyle yapamazsınız.
Tartışma konusu olsun istemem ama üstün ırk diye bir şey yoktur. Adalet ve üstün ırk denilen şeyi masaya koyduğunda çok farklı anlamlar çıkabilir. Disney Atatürk dizisini kendi yayınlayan taraf olduğu için Disney'in bir suçu yok. Ermeni tarafına gelecek olursak ortada bir talep var ve zaten bu olaylar yaşandığında Ermeni Lobisi büyük darbeler almıştı.

Hocam olay bence Türkler tarafından abartıldı. Disney uluslararası sıkıntılara girmemek için iptal etti. Biz Türkler olarak başka bir lidere aynı söylemlerde bulunsak yine aynı şey olurdu.
Bu cümlede bahsedilen uluslararası sıkıntılar=ermeni lobisi

Bu arada bir kaç hafta önce Mubi'ye de zam gelmiş. Ben onu fark etmemişim.

Bu içeriği görüntülemek için üçüncü taraf çerezlerini yerleştirmek için izninize ihtiyacımız olacak.
Daha detaylı bilgi için, çerezler sayfamıza bakınız.

Türkiye'ye ilk geldiğinde yaklaşık 148 TL gibi bir fiyata yıllık üyeliğiniz almıştım ve tekrardan baştan marvel, star wars serilerini izledim. Bazı filmleri ve dizileri izledim ama sonradan sıkmaya başlamıştı ve yıllık üyelik fiyatı 600'e yakın bir şeye çıkınca da yenilemedim. Sonra zaten bu olaylar patlak verdi ve tamamen soğuttu kendini. Şimdi de fiyatı artırarak tüy dikiyor, yıllık fiyatı cidden pahalı.

Hiçbirini almıyorum hiçbirini de kullanmıyorum Torrent'den indirip izliyorum. Bunlara para dayanmaz. Hele bu devirde sürekli zam zam zam. O zaman al sana Torrent.

Sitenin aşağısında fiyat bilgisi güncellenmiş.

Bu içeriği görüntülemek için üçüncü taraf çerezlerini yerleştirmek için izninize ihtiyacımız olacak.
Daha detaylı bilgi için, çerezler sayfamıza bakınız.
Yazınki olaydan sonra bende bitti isterse aylığı 1000TL olsun 10TL olsun hiç fark etmez.

Ermeni lobisinin zırvalıkları, Disney boyun eğdi. Abartıldı söylemi tam olarak ne oluyor peki? Ülkemizin halâskâr gazisi, Türkiye Cumhuriyeti Devleti kurucusu Mustafa Kemal Atatürk'e ve devletimize yapıştırılmaya çalışılan iftiralar bize neden batmasın? Abartmayı geç az bile yaptık, bu saygısızlığı Dünya'ya duyuramadık!

Ermeni lobisinin zırvalıkları, Disney boyun eğdi. Abartıldı söylemi tam olarak ne oluyor peki? Ülkemizin halâskâr gazisi, Türkiye Cumhuriyeti Devleti kurucusu Mustafa Kemal Atatürk'e ve devletimize yapıştırılmaya çalışılan iftiralar bize neden batmasın? Abartmayı geç az bile yaptık, bu saygısızlığı Dünya'ya duyuramadık!
Disney'e olan tepki abartı. Sözde boykot edenlerin çoğu Ermeni lobisine laf bile etmedi.

Geri
Yukarı