Otogaza zam geldi

Geçen sene şubat ayında Full depo LPG 135 TL. Şimdi 310 TL. Eğer bu seçimde de bu adam başa gelirse "Müstahak" partisini kurup ben geçiyorum başa. Sloganım da "Siz bize yetersiniz Türkiye'm".

Bu ay %15 falan daha gelecek, rez alın. Tüm dünya üstünde şu an pahalılaşıyor, petrol varili son 8-10 yılın en yüksek seviyesine çıktı. 70'lerdeki krize doğru gidiyoruz, öyle olursa bırakın birkaç lira zammı yakıt karaborsasını bile görürüz, yarım litrelik pet şişelerde satarlar.

@The Man From E.A.R.T.H., %35'lik artış ön görülüyor dünyada. Türkiye'de direkt %100 olarak bakılabilir.
Hocam ben %35'i en azından kısa vadede çok gerçekçi bulmuyorum, %15 bile varilin 100 doları geçmesi demek ki o bile zaten başlı başına dehşet bir krize yol açabilir. Şu anlık Türkiye'de de o kadar farklı gözükmez gibi, dolar sabit kaldı bu gelen zamlar direkt varil fiyatındaki değişimlerden. Belki de fazla iyimserim bilmiyorum :D

Bu ay %15 falan daha gelecek, rez alın. Tüm dünya üstünde şu an pahalılaşıyor, petrol varili son 8-10 yılın en yüksek seviyesine çıktı. 70'lerdeki krize doğru gidiyoruz, öyle olursa bırakın birkaç lira zammı yakıt karaborsasını bile görürüz, yarım litrelik pet şişelerde satarlar.

Umarım olur artık birşey olsun ya alamayalım ya alabilelim bıktım bu işten 100 liralık benzinle 100km gidemiyorsun.

Umarım olur artık birşey olsun ya alamayalım ya alabilelim bıktım bu işten 100 liralık benzinle 100km gidemiyorsun.
Şu an da o zaman da zorunda kaldığında paşa paşa almamız gerekecek. O yüzden olmasının hiçbir anlamı yok, onun yerine 2021 başındaki petrol piyasası haline dönsek mesela çok daha iyi olur.

Yeni konular

Geri
Yukarı