Disney+ Türkiye 14 Haziran’da Kullanıma Açılıyor! İşte Abonelik Detayları

Yine de korsan kullanmama engel olamaz. Kusura bakmasınlar ama dizi ve film sektöründe ya normal 10 tl koyacaklar ya da ben 30 tl ye ona para vermem, Amazon Prime alıyorum mesela hala daha var çünkü 8 tl. Ben hepsinden bunu bekliyorum.
10 lira ne zararına mı adamlar Türkiye'ye gelsin? Bizim okulda döner bile 12 TL.

30 TL çok bence, hepsinin internette izlemesi bedava üstelik Disney + üzerinden izlemesi daha kolay olan bir şeye ben 30 TL vermem. Saçma bir karardı bence Disney Channel'ın kapanması.

Bence de bir oyuna 300TL vermek saçma korsanı var. Windows'a para vermek saçma korsanı var.

Bu dediklerimin hepsi ironi amaçlıdır. Korsan kullanan arkadaşların içinden geçen şövalyeler lütfen bana saldırmasın.

Bence de bir oyuna 300TL vermek saçma korsanı var. Windows'a para vermek saçma korsanı var.

Bu dediklerimin hepsi ironi amaçlıdır. Korsan kullanan arkadaşların içinden geçen şövalyeler lütfen bana saldırmasın.
Yo dediklerin doğru yapacak bir şey yok 300 tl olsalar gene iyi.
10 lira ne zararına mı adamlar Türkiye'ye gelsin? Bizim okulda döner bile 12 TL.
Olabilir internetten bakmakla aynı zorlukta olan bir şeye 30 tl çok fazla, hadi korsan oyunda virüs riski falan var bunda o da yok.

Yo dediklerin doğru yapacak bir şey yok 300 tl olsalar gene iyi.

Olabilir internetten bakmakla aynı zorlukta olan bir şeye 30 tl çok fazla, hadi korsan oyunda virüs riski falan var bunda o da yok.
Ben de vermem para. Ülke değiştirince kullanılmayan Hulu gördükten sonra böyle dizi şeylerine para vermek istemiyorum.

Korsan kullanıp kullanmama olayı her şeyden önce etikle alakalı bir değer. Korsan kullanasanız varsa bu adam 35 TL yapsa da yaranamaz işte örnekte olduğu gibi. Netflix - HBO - Disney+ - Prime Video arasında bana kalırsa en dolu içerğe sahip platform Disney+, sonra da HBO. Bu adam 8 dolarlık ürünü sana 2.7 dolara satıyor. 35 TL'ye bugün dürüm yersin, o da tek öğününü kurtarır. 30 gün boyunca dilediğini izleme imkanı sunuyor. 10 TL bugün para değil, simit ayran alırsın 10 TL ile anca. Amazon'un zaten e-mağaza tarafı var. Asıl kazancını oradan yapıyor. Sadece stream servisi üzerinden para kazanan bir platformun sana o servisi 0.7 dolardan satmasını bekleyemezsin...
Beklerim ve bu ne Disney'in ne de benim suçum korsan kullanırken de içim rahat, benim değil yönetenin suçu ben 280 tl ye bile oyun alıyorum zamanı gelince 1 dolar 1 tl ye denk olunca ödediğim fazladan paraları falan düşününce içim bayağı rahat, benim asıl demek istediğim firmalar TR den para kazanmak istiyorsa çok düşük fiyat sunup nüfus fazlalığından yararlanmalılar, yoksa TR den para kazanmasını imkansız olarak görüyorum ben.
Ben de vermem para. Ülke değiştirince kullanılmayan Hulu gördükten sonra böyle dizi şeylerine para vermek istemiyorum.
Gereksiz para vermek.

Açıkçası hem fiyatı hem de çıkış tarihi iyi. Bugün bizim mahalledeki kafede tost 15 TL, köfte ekmek 25 TL. Fiyatlar bu hale gelmişken Disney+'ın ayda 35 TL olması çok iyi.

Çıkış tarihi konusunda da beklentiler Ağustos iken 14 Haziran'da gelecek olması çok iyi. En azından üniversite sınavı gelmeden Disney+ gelmiş olacak :)

Açıkçası hem fiyatı hem de çıkış tarihi iyi. Bugün bizim mahalledeki kafede tost 15 TL, köfte ekmek 25 TL. Fiyatlar bu hale gelmişken Disney+'ın ayda 35 TL olması çok iyi.

Çıkış tarihi konusunda da beklentiler Ağustos iken 14 Haziran'da gelecek olması çok iyi. En azından üniversite sınavı gelmeden Disney+ gelmiş olacak :)
Hepsi internette virüssüz bir şekilde varken ona para vermek için zengin olmak lazım.

Geri
Yukarı