Disney+ Türkiye 14 Haziran’da Kullanıma Açılıyor! İşte Abonelik Detayları

Hepsi internette virüssüz bir şekilde varken ona para vermek için zengin olmak lazım.
Yalnız onlar korsan. Yani yasa dışı.
Uygun fiyatlı yasal bir alternatif gelirken artık korsan izleyip kul hakkına girmek anlamsız.

O dizileri ve filmleri yapanlar çok büyük paralar harcıyorlar. Sadece para da harcanmıyor. Çekim yapılıyor, aktör tutuluyor. Çalışanların da kendi hayatı var. Bunun yiyeceği var, elektriği var, suyu var, diğer masrafları var. Doğal olarak da korsan izlemek demek bunların hepsinin emeğini çalmak demek.

Ayrıca ayda 35 TL resmen bir hiç. Günde kenara 5 TL atılarak bir haftada Disney+'ın aylık ücreti biriktirilebilir. Dediğim gibi yemek fiyatları, akaryakıt fiyatları ve diğer birçok şeyin fiyatı uçmuşken ayda 35 TL gayet uygun.

Yalnız onlar korsan. Yani yasa dışı.
Uygun fiyatlı yasal bir alternatif gelirken artık korsan izleyip kul hakkına girmek anlamsız.

O dizileri ve filmleri yapanlar çok büyük paralar harcıyorlar. Sadece para da harcanmıyor. Çekim yapılıyor, aktör tutuluyor. Çalışanların da kendi hayatı var. Bunun yiyeceği var, elektriği var, suyu var, diğer masrafları var. Doğal olarak da korsan izlemek demek bunların hepsinin emeğini çalmak demek.
İnternette virüssüz korsan oyun varken, korsan Windows varken neden orjinaline 300-500TL verelim değil mi? ironi
Napayım? Onlar ucuz verdiler de ben mi almadım? 35 tl falan da vemem herkese de internetten izlemesini öneririm yurt dışında 10 dolarsa bizde 35 tl ise dolar isterse 500 tl olsun fark etmez 10 tl den fazla vermem.

Bizde 35 TL ise dolar isterse 500 TL olsun fark etmez 10 TL'den fazla vermem.
Bu sizin görüşünüz. Ben ayda 35 TL'nin gayet mantıklı bir ücret olduğunu düşünüyorum. İnternet fiyatları bile uçmuşken ayda 35 TL olan bir hizmetin 10 TL olmasını beklemek yanlış olur.

Beklerim ve bu ne Disney'in ne de benim suçum korsan kullanırken de içim rahat, benim değil yönetenin suçu ben 280 tl ye bile oyun alıyorum zamanı gelince 1 dolar 1 tl ye denk olunca ödediğim fazladan paraları falan düşününce içim bayağı rahat, benim asıl demek istediğim firmalar TR den para kazanmak istiyorsa çok düşük fiyat sunup nüfus fazlalığından yararlanmalılar, yoksa TR den para kazanmasını imkansız olarak görüyorum ben.

Gereksiz para vermek.

Şimdi senin mantığına göre Türkiye'de en fazla üyeye sahip platformun Prime Video olması lazım. Böylece şirketler sürümden kazanabilsin. Eee Prime Video'nun Türkiye'de pazar hacmi yüzde 18. Hani ne oldu sürümden kazanmaya adam 8 TL'den veriyor. He o yüzde 18'in büyük çoğunluğu da Amazon Prime olduğu için alıyor zaten. Özellikle Prime Video için değil. Senin ülkendeki insanların neredeyse çeyreği internet kullanmayı bilmiyo, büyük şehirlerde bile felaket bir internet altyapı problemi var ve gelmiş cart curt sürüm diyorsun. Çok ilginç kafalar gerçekten. Saçma bet reklamları ve vasat görüntü kalitesiyle sana iyi yayınlar.

Bu sizin görüşünüz. Ben ayda 35 TL'nin gayet mantıklı bir ücret olduğunu düşünüyorum. İnternet fiyatları bile uçmuşken ayda 35 TL olan bir hizmetin 10 TL olmasını beklemek yanlış olur.
Paran varsa iyi.
35TL gayet ucuz. Dışarıda biraz daha az yerseniz parası çıkar zaten.
Önemli olan paranın değersizliği değil ya siz niye anlamak istemiyorsunuz? İnternette virüssüz üstelik altyazılarını bile yaptıkları TAMAMEN bedava bütün Disney + varken 35 tl az falan değil.

Paran varsa iyi.

Önemli olan paranın değersizliği değil ya siz niye anlamak istemiyorsunuz? İnternette virüssüz üstelik altyazılarını bile yaptıkları TAMAMEN bedava bütün Disney + varken 35 TL az falan değil.

Dediğiniz şeyin korsana girdiğini bilmiyorsunuz galiba. Dediğiniz şeyler yasa dışı. O zaman oyunları korsan indirelim. Windows'u korsan kullanalım. Sunuculardan yararlanmayalım. Hayatımız korsan olsun. Durumu olmayan kişi 500-700TL'lik bir oyunu korsan indirirse tamam derim fakat durumu orta seviyede olan birisi rahatlıkla bu üyeliği alabilir.

Yeni konular

Geri
Yukarı