Dispatchasyncevent backlog, failed to dispatch all this frame. 118 of 120 remaining

TetoFB

Hectopat
20200123180422_1.jpg
oyunu oynarken konsolda dispatchasyncevent backlog, failed to dispatch all this frame. 118 of 120 remaining komutunu görüyorum ve bu komut sürekli konsolda akıyor. Bu komut sadece görüntü olarak değil oyunu oynarken de oynanışı engelliyor mesela kill alındığında veya raunt sonu gelen parayı eklemiyor gözüküyor, para 0 dolar gözüküyor ama oyun içerisinde silah satın alabiliyorum. Oyun sonu ekranı gelmiyor (vb. ). Birçok hata ile karşılaşıyorum yardımcı olursanız sevinirim.

CFG ayarlarını değiştirmiş olabilirsin. Oyun dosyalarını doğrula, autoexec.cfg dosyası açıp ayarlarını ona yap ardından başlatma seçeneklerine "+exec autoexec.cfg" komudunu ekle.
Eğer bilgisayarında OC varsa kaldırmanı öneririm çoğu kullanıcı OC'yi sıfırlayarak çözmüş durumu.
Bilgisayarındaki güç planını da değiştirebilirsin bu da bir çözüm olabilir.

CFG ayarlarını değiştirmiş olabilirsin. Oyun dosyalarını doğrula, autoexec.cfg dosyası açıp ayarlarını ona yap ardından başlatma seçeneklerine "+exec autoexec.cfg" komudunu ekle.
Eğer bilgisayarında OC varsa kaldırmanı öneririm çoğu kullanıcı OC'yi sıfırlayarak çözmüş durumu.
Bilgisayarındaki güç planını da değiştirebilirsin bu da bir çözüm olabilir.
Autoexec cfg si nasıl yapılıyor kardeşim onu anlamadım ve diğer onerilerini denedim ama malesef düzelmedi sorun

Aynı sorun bende de var ama oyun içinde herhangi bir lag veya kasmaya yol açmıyor. Yine de konsolda bu hatanın görünmesinin normal olmadıgını düşünüyorum.

Aynı sorun bende de var. Oyun içinde genelde önemli aksiyon anlarında, çatışma anlarında anlık donma oluyor ve kanser ediyor beni. Herhangi bir overclock işlemi yapmadım. Laptop'da oynuyorum.

Yeni konular

Geri
Yukarı