Display Port girişim yok

merian

Centipat
Daha fazla  
Merhabalar arkadaşlar. Yardımınıza ihtiyacım var. 2 gün önce hevesle beklediğim 240 Hz monitörüm geldi. GeForce GTX 1060 3 GB ekran kartı kullanıyorum ve Display Port kablosu aldım bir tane. Kasanın hiçbir yerine girmedi. Biraz bilgisizdim de zaten. Kasamın her yerine takmayı denedim hiçbir yerine olmadı. DP girişi yok ekran kartımda sanırım. Şu an sadece 120 Hz kullanabiliyorum, ne yapmalıyım? Lütfen kesin bir çözüm önerin. Eklettirilebiliyor mu DP girişi yoksa yeni ekran kartımı alınmalı?

Son düzenleyen: Moderatör:
Ekran kartınızda olması lazım DP girişi. Yoksa olmaz.
Ekran kartınızın arkasının fotoğrafını atar mısınız?

Ekran kartınızda olması lazım DP girişi. Yoksa olmaz.
Ekran kartınızın arkasının fotoğrafını atar mısınız?
IMG_20210219_112640.jpg

Ekran kartınızın kasanın arkasına bakan tarafını çekip atabilir misiniz?

Dosya Ekleri

• IMG_20210219_112706.jpg
    IMG_20210219_112706.jpg
    152,5 KB · Görüntüleme: 47
Şu siyah plastik ile kapatılmış olan yerleri denediniz mi? Onlardan birinde olabilir Display Port.
Eki Görüntüle 886387
Şunlardan bahsediyorum.
oraları daha önce hiç farketmemiştim orası olabilirmi acaba hiç bilmiyorum ben yerlerini eğer oralar oluyorsa iade etmiştim geri satın alacağım kesin bişey söyleyebilirmisiniz yada tanıdığınız varsa sorabilirmisiniz benim pek tanıdıgım yok bu işlerden anlayan

oraları daha önce hiç farketmemiştim orası olabilirmi acaba hiç bilmiyorum ben yerlerini eğer oralar oluyorsa iade etmiştim geri satın alacağım kesin bişey söyleyebilirmisiniz yada tanıdığınız varsa sorabilirmisiniz benim pek tanıdıgım yok bu işlerden anlayan
O kapakçıkların çıkmış halini görmeden bir şey diyemem. Orası olabilir. Onları çıkarıp foto atarsanız bir şeyler diyebilirim.

Yeni konular

Geri
Yukarı