Display Port girişim yok

Oraları daha önce hiç fark etmemiştim orası olabilir mi acaba hiç bilmiyorum ben yerlerini eğer oralar oluyorsa iade etmiştim geri satın alacağım kesin bir şey söyleyebilir misiniz ya da tanıdığınız varsa sorabilir misiniz benim pek tanıdıgım yok bu işlerden anlayan

Kesin olarak orasıdır. Fakat emin olmak istiyorsanız ekran kartınızın tam markasını internette arasın orijinal sitelerinde hangi çıkışlar olduğu yazar.

O kapakçıkların çıkmış halini görmeden bir şey diyemem. Orası olabilir. Onları çıkarıp foto atarsanız bir şeyler diyebilirim.
kral bulduk 240 hz mıonitör almıştım 120 sini kullanabiliyordum 2 gün oldu geleli monitör şimdi kullanabilecem displayport almaya gidiyoruz eywallah allah tuttuğunu altın etsin adamın kralısın <3
Benim ekran kartımın da DP girişi böyle kapaklı gelmişti, büyük ihtimal orasıdır.
eywallah sağolasın
Kesin olarak orasıdır. Fakat emin olmak istiyorsanız ekran kartınızın tam markasını internette arasın orijinal sitelerinde hangi çıkışlar olduğu yazar.
varmış bulduk çok sağol <3
Hocam benim de ilk ekran kartım o şekilde gelmişti kapakçıkları çıkarın göreceksiniz Display Port vardır.
çok teşekkür ederim

Arkadaşlar ben de yeni sistem aldım gtx 1650 tek fan, ama dp girişi görünmüyor orda sadece DVI ve hdmi girişi var. Daha eski ekran kartlarında dp girişi oluyor bunda nasıl olmuyor?

Geri
Yukarı