DisplayPort Kablo Önerisi

Merhaba, halihazırda MSI RTX2060 Super Gaming X ekran kartım var. Monitör olarak da MSI G271 alacağım. G-Sync kullanabilmem için DisplayPort kablosu şart. Ekran kartı DP girişi 1.4, monitörün ki 1.2a. Herkes şu kabloyu öneriyor, alsam sıkıntısız kullanabilir miyim?
Paugge V1.2 Vesa DisplayPort Sertifikalı 21.60 Gbps Bandwith Fiyatı

O kablo iyidir herhangi bir sıkıntı yaşamazsınız RTX 2060 Super'i 2 kda kullanmanızı öneririm o monitör 2 kmı bilmiyorum.

Hocam zaten en iyi kabloyu seçmişsiniz. Bunun üzerine öneri yapmam.

O kablo iyidir herhangi bir sıkıntı yaşamazsınız RTX 2060 Super'i 2 kda kullanmanızı öneririm o monitör 2 kmı bilmiyorum.
Hocam zaten en iyi kabloyu seçmişsiniz. Bunun üzerine öneri yapmam.
Aynen en iyi kablo adı altında öneriliyor o kablo, o yüzden onu seçtim ben de. Ama yine de bir danışmak istedim ne olur ne olmaz teknoloji işi :)
2060S şuan için bir çok oyunda 2Kda yeterli fakat çok geçmeden yetersiz kalmaya başlayacak. Uzunca bir süre sistem değişmeyeceğim o yüzden 1080p almak istiyorum monitörü.

Aynen en iyi kablo adı altında öneriliyor o kablo, o yüzden onu seçtim ben de. Ama yine de bir danışmak istedim ne olur ne olmaz teknoloji işi :)
2060S şu an için birçok oyunda 2K'da yeterli fakat çok geçmeden yetersiz kalmaya başlayacak. Uzunca bir süre sistem değişmeyeceğim o yüzden 1080P almak istiyorum monitörü.

İleriye dönük isterseniz 2 k derim ama bu kart hem 1080P hem 2K ekran kartı olduğu için ikisinde de gönül rahatlığıyla kullanabilirsiniz.

2060S şu an için birçok oyunda 2K'da yeterli fakat çok geçmeden yetersiz kalmaya başlayacak. Uzunca bir süre sistem değişmeyeceğim o yüzden 1080P almak istiyorum monitörü.

Tabii ki hocam karar sizin. 1080P ile çok iyi görüntüler alabirsiniz.

Bu arada o sisteme kesinlikle 144 Hz almanızı öneririm sakın gidip 60 Hz almayın o karta saygısızlık yapmış olursunuz 60 Hz alarak.

İleriye dönük isterseniz 2 k derim ama bu kart hem 1080P hem 2K ekran kartı olduğu için ikisinde de gönül rahatlığıyla kullanabilirsiniz.
Bu arada o sisteme kesinlikle 144 Hz almanızı öneririm sakın gidip 60 Hz almayın o karta saygısızlık yapmış olursunuz 60 Hz alarak.
Şuan oyunlarda 2K ultrada 60-70 fps civarı alıyor. Yeni çıkacak oyunlarda ayar kısıp 2Kda oynamaktansa 1080pyi tercih ederim. Alacağım monitör IPS panel 144Hz zaten, o kadar da değil :)
Tabii ki hocam karar sizin. 1080P ile çok iyi görüntüler alabirsiniz.
Aynen ben de öyle düşünüyorum. Ultra ayarlarda IPS panel ile bayağı iyi görüntü elde edebilirim, özellikle şuan kullandığım 60 Hz TN panel monitörü göz önünde bulundurursak :D . 2Kya bir çok kişi sıcak bakmıyor bu kartlar için ileriye dönük olarak.

Yeni konular

Geri
Yukarı