DisplayPort kablosu Thunderbolt girişine takılır mı?

Berk2290

Decapat
Yer
Norfolk, United Kingdom
Arkadaşlar, 165Hz Monitör alacağım da kutu içerisinde DisplayPort kablosu veriliyor ve HDMI yok. Monitörün yanında HDMI kablosu da almayı düşünüyorum. 144Hz'e kadar alabiliyoruz bildiğim kadarıyla.

Cihazımda DisplayPort girişi yok ancak Thunderbolt 4 var bu tam olarak ne işe yarıyor? Çıkan DisplayPort kablosunu Thunderbolt portuna takabiliyor muyum? Bir sürü bilgi var anlamadım bilen biri aydınlık katabilir mi?

Arkadaşlar, 165Hz Monitör alacağım da kutu içerisinde DisplayPort kablosu veriliyor ve HDMI yok. Monitörün yanında HDMI kablosu da almayı düşünüyorum. 144Hz'e kadar alabiliyoruz bildiğim kadarıyla.

Cihazımda DisplayPort girişi yok ancak Thunderbolt 4 var bu tam olarak ne işe yarıyor? Çıkan DisplayPort kablosunu Thunderbolt portuna takabiliyor muyum? Bir sürü bilgi var anlamadım bilen biri aydınlık katabilir mi?

Takabilirsiniz diye biliyorum hocam. Ayrıca HDMI ile Max 144Hz alınır diye bir şey yok eğer ki HDMI giriş/çıkışınız ve kablonuz HDMI 2.0 ya da 2.1SE 165 Hz alabilirsiniz.

PC 2.0 kablo da öyle ama monitör 1.4 ne yazık ki

Evet o zaman en fazla 144Hz alırsnız. Thunderbolt'tan DisplayPort girişine görüntü verebilirsiniz galiba ama dönüştürücü almanız gerekebilir.

1683462145804.png

Geri
Yukarı