DisplayPort Önerisi

baris379

Hectopat
Merhaba arkadaşlar,

Monitör: RM-244 144 Hz 1 ms FreeSync TN Panel
GPU: Gigabyte RX580 8 GB

Dün monitörü kurdum gönderilen HDMI'da maksimum 120 Hz alabiliyorum. 144 Hz almak istiyorum ancak yeterince masraf yaptım.
Uygun yollu ihtiyacımı karşılayacak bir DisplayPort önerir misiniz?

Bu gibi ürünler ihtiyacımı görür mü? ÖNERİLERİNİZİ BEKLİYORUM.

HDMI to DP gibi kablolar işime yarıyor mu bilmiyorum bu arada. Tek istediğim 144 Hz olması ve sağlam olması.

Son düzenleyen: Moderatör:
Ucuz yollu kablolarda performans kaybı yaşarsınız almışken düzgün bir ürün alın

En kaliteli markalardan bunu değerlendirin

Pauggenin 1.2'lik olanları daha ucuz. benim monitörüm ise 144 hz 24 inç 1920x1080 max.
bu attığınız yerine alabilir miyim?
net olarak söyleyebilirim paugge marka displayport kablo alabilirsin. cok kaliteli. kablo diyip geçmemek gerekiyor.
Ucuz yollu kablolarda performans kaybı yaşarsınız almışken düzgün bir ürün alın

En kaliteli markalardan bunu değerlendirin

bunun gibi : Paugge DP 1.2 VESA Sertifikalı Displayport Kablo 4K@60Hz, 2K@165Hz, 1080P@240Hz, 1080P@165HZ, 1080P@144Hz - 1.8m (ENTDP1218) : Amazon.com.tr: Bilgisayar veya https://www.hepsiburada.com/paugge-...PTjwYI9UWT73BwWnPaRoCZOoQAvD_BwE&gclsrc=aw.ds

Attığınızdan ikisi HDMİ kablo siz DP kablo istemişsiniz.
benim hatam haklısınız. yani bu konuyu biraz daha uygun şekilde halletmek istiyorum. Çok fazla harcama yaptım ve şuanlık tek sorun monitör içinde gönderilen hdmi ile 120 hz kullanmam. 144 hz ve freesync özelliğini kullanmak istiyorum sorunsuz bir şekilde başka bir öneriniz var mı yoksa bu belirtilen kablolardan birini almam son çare mi?

benim hatam haklısınız. yani bu konuyu biraz daha uygun şekilde halletmek istiyorum. Çok fazla harcama yaptım ve şuanlık tek sorun monitör içinde gönderilen hdmi ile 120 hz kullanmam. 144 hz ve freesync özelliğini kullanmak istiyorum sorunsuz bir şekilde başka bir öneriniz var mı yoksa bu belirtilen kablolardan birini almam son çare mi?
Hocam yani tabii bütçeniz kısıtlı olabilir ama almışken kaliteli bir kablo alın ki uzun yıllar sorunsuz kullanın.

Yeni konular

Geri
Yukarı