DisplayPort'a sahip monitör, HDMI'dan 75 Hz verir mi?

Asus alır ise en azından garantisi güzel oluyor. Sahip olduğum monitörü 3 kere ölü piksel den yolladım işlem yapmadan geri gönderdiler. Keşke zamanında biraz daha para ekleyip wievsonic alsaydım.
Ürünü nereden aldığına göre değişir o söylediklerin. Atıyorum Media Markt gibi bir yerden alırsan garantisi için kendi firmasına göndermiyorlar. Kendi bünyelerindeki iş bilmez, tornavida tutmaz vasıfsız elemanlarına yaptırmaya çalışıyorlar onlar da nasılsa tekrar gönderir diyerek geri gönderiyorlar. Çok zor değil yaptık diyip yapmıyorlar. Sen de o senin işlemlerini halleden kişi ile muhattap oluyorsun. Asıl tamir yapan ekiple değil. Tamir yapan ekibin kafası o kadar rahat ki.

Verdiğiniz bilgilerden dolayı teşekkür ederim aklıma bir şey takılırsa yazarım.
Hocam bir şey soracağım AOC ta hoparlör var mı ? Asus ta varmış sanırım ve monitörde hoparlör olması ne işe yarıyor ?

Son düzenleme:
Ürünü nereden aldığına göre değişir o söylediklerin. Atıyorum Media Markt gibi bir yerden alırsan garantisi için kendi firmasına göndermiyorlar. Kendi bünyelerindeki iş bilmez, tornavida tutmaz vasıfsız elemanlarına yaptırmaya çalışıyorlar onlar da nasılsa tekrar gönderir diyerek geri gönderiyorlar. Çok zor değil yaptık diyip yapmıyorlar. Sen de o senin işlemlerini halleden kişi ile muhattap oluyorsun. Asıl tamir yapan ekiple değil. Tamir yapan ekibin kafası o kadar rahat ki.
Vatan bilgisayardan aldım. Olduğu gibi Aoc servisine gönderildi. 3 kere reddettiler ardından da aoc kullanmamaya karar verdim.

Uyarı! Bu konu 6 yıl önce açıldı.
Muhtemelen daha fazla tartışma gerekli değildir ki bu durumda yeni bir konu başlatmayı öneririz. Eğer yine de cevabınızın gerekli olduğunu düşünüyorsanız buna rağmen cevap verebilirsiniz.

Geri
Yukarı