Div tagini sayfanın en altına yapıştırma

grafikibrahim24

Decapat
position: sticky;
top: 650px;

Bu kodu yazdığım zaman yukarıdan 650px boşluk bırakıyor. Sayfayı aşağı indirsemde yukarıdan 650px boşluk kalacak şekilde sürekli aşağı itiyor. Ben istiyorum ki "yukarıdan 650px itme" değil, "aşağıdan 0px çekme" olsun. Yani bilgisayar ekranından baksam da telefon ekranından baksam da sürekli ekranın en altına yapışık kalsın. Bunun için yazmam gereken CSS kodu nedir?

Son düzenleyen: Moderatör:
Siz var ya siz, süpersiniz!
Şimdi son bir kod yardımına ihtiyacım var sonrasında sitem tamamlanacak.
evdentasarim.net sitesine bakar mısınız. Yukarıdaki portfolyo sekmesine tıklayınca sayfayı portfolyonun olduğu yere kaydırıyor. Bende kendi web sitemde portfolyo diye bir sekme açtım. Fakat bu sekmeye tıklayınca portfolyo bölümüne kaydırma kodunu bulamadım. Yardımcı olur musunuz :)

Çok sağol.
Yorumu yanlış konuya atmışım haha 🤣
Çok fazla kafam karıştığı için doğru konu yanlış konusunu bilmem. Ama yazdığın kod çok basit bir şekilde tam istediğim şeyi verdi bana çok teşekkürler :)
Kardeş şimdi istediğim şey oldu ama. Mesela portfolyoya tıklayınca, portfolyo kısmına kaydırmıyor, direkt portfolyo kısmına ışınlıyor. Kaydırarak yapmanın bir yolu var mı?

Son düzenleme:
Çok sağol.

Çok fazla kafam karıştığı için doğru konu yanlış konusunu bilmem. Ama yazdığın kod çok basit bir şekilde tam istediğim şeyi verdi bana çok teşekkürler :)

Kardeş şimdi istediğim şey oldu ama. Mesela portfolyoya tıklayınca, portfolyo kısmına kaydırmıyor, direkt portfolyo kısmına ışınlıyor. Kaydırarak yapmanın bir yolu var mı?

Portfolyo divine bir class verin, portfolyo_kaydir şeklinde. Ondan sonra menüdeki portfolyo satırına <a href="#" class="porfolyo_kaydir"> tarzı bir link verip deneyin.
Bir de şu örneğe göz atın : Sayfa İçerisinde jQuery ile Kaydırma Efekti Geçiş Yapmak - Tolga Çelik

Son düzenleme:
Uyarı! Bu konu 6 yıl önce açıldı.
Muhtemelen daha fazla tartışma gerekli değildir ki bu durumda yeni bir konu başlatmayı öneririz. Eğer yine de cevabınızın gerekli olduğunu düşünüyorsanız buna rağmen cevap verebilirsiniz.

Yeni konular

Geri
Yukarı