Diyet listesi önerisi

Volkankerem

Picopat
Daha fazla  
Öncelikle 69-70 kilo, 178-180 arası boya sahip biriyim. Bazal metabolizmam ne kadar emin değilim. 2700-2500 arası cıkıyordu genelde ben 2600 alacağım. kardiyo yarım saat yapabilirim 10-15 dakika bisiklet sürüyorum zaten o yüzden süreyi fazla tutmadım. Bugün kardiyo yaptım 460 kalori yaktığımı söylüyordu 40 kalori de bisikletten gitmiş olabilir. Merak ettiğim şey de ben bu kadar kalori yaktıysam bunu bazal metabolizmamın üzerine ekleyip ona göre mi kalori açığı bırakmalıyım? Kahvaltıda yulaf, laktozsüz süt, muz kullanabilirim. Ondan sonrası için tavuk ve pirinç düşünüyorum ayrıca farklı makro önerilerini bekliyorum. Bana bunun için bir diyet listesi hazırlayabilir misiniz?

Kalori açığı niye bırakıyorsun? Kilo alman lazım yağlı da olsan.
Amacım kilo almak değil çünkü. Suanlık yiyecek çok vaktim de olmuyor o yüzden bari sağlıklı ve az besleniyim dedim. Veriğim kalori açığı max 400 olacak. Amacım kilo vermek değil zaten yağ yakmak.

Amacım kilo almak değil çünkü. Suanlık yiyecek çok vaktim de olmuyor o yüzden bari sağlıklı ve az besleniyim dedim. Veriğim kalori açığı max 400 olacak. Amacım kilo vermek değil zaten yağ yakmak.
Yağ yakınca kilo verilmiyor mu? 1.80 boy 70 kg yağ yakmaya kalkarsan yaşayan bir ölü olursun. En azından günlük kalori ihtiyacında beslen.

Geri
Yukarı