Diyete başlamalı mı?

syojin

Decapat
Daha fazla  
Selam. Boyum 1.76 ve kilom 80.göbeğim ve kalçamda çok yağ var. Çok rahatsız oluyorum. Spora ve diyete başlamayı düşünüyorum. Başlamak için doğru bir zaman mı? Not: Yaşım 15.

Hastanedeki diyetisyenler işe yarar mı?
Başka bir yerde diyetisyen varmı?

Dr nowzaradan gibi özel kliniği olan doktorlardan bahsediyorsan bilmiyorum.
screenshot2018127-tarihin-en-buyuk-kilo-avcisi-minnos-doktorumuz-dr-nowzaradana-yapilan-15-cap...png

Diyetisyenin listesine uyarsan kilonu verirsin merak etme.

Bence sana göre fark eder ama genel olarak işe yarar. Ben hastanedeki diyetisyenin dediğine neredeyse tam uyarak 20 kiloya yakın vermiştim sonra fazlasıyla geri aldım. Asıl önemli olan senin istemen mesela ben o kiloları aldıktan 1.5 yıl sonra kendim karar verdim ve diyetisyene gitmeden kendi kendime 40 kilo verdim. Ama tabii şunu söyleyebilirim hem diyetisyen hem de kendim istekli olsaydım bu verdiğim kiloları daha sağlıklı verebilirdim. Yani diyetisyene gidersen uyduğun takdirde kiloyu verirsin ancak sonrasında isteksizsen çok hızlı geri alırsın.

Başka bir yerde diyetisyen var mı?

Dr nowzaradan gibi özel kliniği olan doktorlardan bahsediyorsan bilmiyorum.
Eki Görüntüle 1177879

Diyetisyenin listesine uyarsan kilonu verirsin merak etme.

Cevabınız için teşekkür ederim.
Bence sana göre fark eder ama genel olarak işe yarar. Ben hastanedeki diyetisyenin dediğine neredeyse tam uyarak 20 kiloya yakın vermiştim sonra fazlasıyla geri aldım. Asıl önemli olan senin istemen mesela ben o kiloları aldıktan 1.5 yıl sonra kendim karar verdim ve diyetisyene gitmeden kendi kendime 40 kilo verdim. Ama tabii şunu söyleyebilirim hem diyetisyen hem de kendim istekli olsaydım bu verdiğim kiloları daha sağlıklı verebilirdim. Yani diyetisyene gidersen uyduğun takdirde kiloyu verirsin ancak sonrasında isteksizsen çok hızlı geri alırsın.

Cevabınız için teşekkür ederim.

Tahmin edeyim sadece 2 öğün kuş kadar yiyerek zayıfladın.

Geri
Yukarı