Dizi - film önerisi

Vicefly

Centipat
Yer
İzmir
Daha fazla  
Sistem Özellikleri
İ3 5005u intel hdgraphichs 5500 4gb ram 120gb netac ssd
Meslek
spor salonunda staj
Başlıkta yazdığı gibi izlediğim diziler:

TWD.
Breaking Bad.
The100.
Teen Wolf.
Rick and Morty.
Last man on the Earth.
Daha var da hatırlamıyorum. Eski olmayacak kaliteli komedi dışında önerilerinizi bekliyorum. Komediyle karışık diziler de olabilir ama sadece komedi üzerine dizi istemiyorum.

Hocam TWD teen Wolf tarzı seviyorsanız Game of Thrones, the rain çok var da sayamam bence. Film olarak interstellar ve inception önerebilirim pek komedi sevmiyorum da ben.

Hocam TWD teen Wolf tarzı seviyorsanız Game of Thrones, the rain çok var da sayamam bence. Film olarak interstellar ve inception önerebilirim pek komedi sevmiyorum da ben.

Hocam söylediklerinizin hepsini izledim.

The Core
The daybreak.
Er Ryan'ı kurtarmak.
The pasific.
Fury.
Savaş vadisi.
Dark.
Narcos.
Galipoli.
Simülasyon 2016.
Scorpion.
The last witch hunter.
Topboy.
Athena
Forever rich.
Snabba cash.
Gridiron gang.
Hacker(inspired by true events)
Who ı am
The Fallout.
Snowden.
Şöyle benim film listemden azını attım bir deneyebilirsiniz belki bir de Lost diye dizi var izlenir.

Game of Thrones izlemelisin. 10/10 yapımdır son sezonu hariç.
Peaky Blinders müthiş bir dizidir. 10/10
Gölge ve Kemik izleyebilirsin 7/10 bir dizidir keyfi, kısa şu anlık. Aklıma geldikçe öneri yaparım.
Onun haricinde anime izlemiyorsan başlamanı öneririm.
Attack on Titan ile başlayabilirsin.
Re: Zero
Code: Geass
ile devam edebilirsin. Hepsi giriş için mükemmel animelerdir.
Bunlara ek Vinland Saga ve Berserk izleyebilirsin. Bir tık daha Psikoloji kısmına giriyorlar.
Çete animesi olarak Tokyo Revengers izleyebilirsin. Çok güzeldir.
Popüler takılmak istersen, biraz da kafam rahat olsun dersen Jujustu Kaisen, Chansaw Man ve Demon Slayer izleyebilirsin.
Anime kültürüne giriş yapıp sevebilirsen JoJo izlemeni öneririm kesinlikle.
Kafam rahat öylesine takılmalık izleyeceğim dersen Kakegurui, Bungou Stray Dogs, Boku no Hero Academia öneririm.
Biraz daha kült takılırım dersen ise Cowboy Bebop güzeldir. Eskilerden.
Ben çok sevdim animeye çok vakit ayırmaya karar verdim dersen ise kesinlikle Naruto ve One Piece izlemelisin. Benim aklıma gelenler bu kadar.

peaky blinders müthiş bir dizidir. 10/10
gölge ve kemik izleyebilirsin 7/10 bir dizidir keyfi, kısa şu anlık. Aklıma geldikçe öneri yaparım.
re: Zero.
Bunlara ek vinland saga ve berserk izleyebilirsin. Bir tık daha psikoloji kısmına giriyorlar.
Çete animesi olarak Tokyo revengers izleyebilirsin. Çok güzeldir.
Popüler takılmak istersen, biraz da kafa rahat olsun derse jujustu kaisen, chansaw man ve Demon Slayer izleyebilirsin.
Anime kültürüne giriş yapıp sevebilirsen jojo izlemeni öneririm kesinlikle.
Kafam rahat öylesine takılmalık izleyeceğim dersen kakegurui, bungou Stray dogs, boku no Hero academia öneririm.
Biraz daha kült takılırım dersen ise cowboy bebop güzeldir. Eskilerden.
Ben çok sevdim animeye çok vakit ayırmaya karar verdim dersen ise kesinlikle Naruto ve One piece izlemelisin. Benim aklıma gelenler bu kadar.

Katılıyorum hocam bende birçok animeyi bitirdim hatta şu anda izliyorum :)

peaky blinders müthiş bir dizidir. 10/10
gölge ve kemik izleyebilirsin 7/10 bir dizidir keyfi, kısa şu anlık. Aklıma geldikçe öneri yaparım.
re: Zero.
Bunlara ek vinland saga ve berserk izleyebilirsin. Bir tık daha psikoloji kısmına giriyorlar.
Çete animesi olarak Tokyo revengers izleyebilirsin. Çok güzeldir.
Popüler takılmak istersen, biraz da kafam rahat olsun dersen jujustu kaisen, chansaw man ve Demon Slayer izleyebilirsin.
Anime kültürüne giriş yapıp sevebilirsen jojo izlemeni öneririm kesinlikle.
Kafam rahat öylesine takılmalık izleyeceğim dersen kakegurui, bungou Stray dogs, boku no Hero academia öneririm.
Biraz daha kült takılırım dersen ise cowboy bebop güzeldir. Eskilerden.
Ben çok sevdim animeye çok vakit ayırmaya karar verdim dersen ise kesinlikle Naruto ve One piece izlemelisin. Benim aklıma gelenler bu kadar.

Hocam bleach i unutmayın Naruto'yla aynı derece bence.

İyi seyirler hocam. Anime çok farklı bir dünya. Anime dünyasına girince insanın liveaction izleyesi kalmıyor. Live Action yapabileceklerinin çok sınırlı olduğu bir yer. Anime ise öyle değil, tamamen hayal gücüne bağlı. Muhteşem sonuçlar çıkabiliyor.

Hocam bleach i unutmayın Naruto'yla aynı derece bence.
İzlemediğim için önermek istemedim. Eminim ki çok güzeldir. Listemde.

İyi seyirler hocam. Anime çok farklı bir dünya. Anime dünyasına girince insanın liveaction izleyesi kalmıyor. Live Action yapabileceklerinin çok sınırlı olduğu bir yer. Anime ise öyle değil, tamamen hayal gücüne bağlı. Muhteşem sonuçlar çıkabiliyor.

İzlemediğim için önermek istemedim. Eminim ki çok güzeldir. Listemde.

Hocam Naruto'yu vb izleyen biri olarak Naruto'dan daha iyi bile diyebilirim... Ama çok yakınlar yani bleach bir tık önde.

Hocam Naruto'yu vb izleyen biri olarak Naruto'dan daha iyi bile diyebilirim... Ama çok yakınlar yani bleach bir tık önde.

Tartışılır ama çok uykum var. :D
Herkesin zevkine göre değişir tabii hocam. Ben izlemeden yorum yapamıyorum. Bakalım cidden öyle mi düşüneceğim? Biraz vakit var ama. Bu sene izlemek istiyorum bakalım.

Yeni konular

Geri
Yukarı