Dizi oyuncusuna aşık olmak normal mi?

Durum
Mesaj gönderimine kapalı.
Aman paşam kalsın televizyon izlemiyorum hele hele türk dizisi. Uzun zamandır izlediğim en güzel dizi Arcane net. Türk dizisi izleyeceğine bas spor yap.

Şey bide ortadaki kişi kim acaba filmde çok iyi oynamış diyorlar?
Ortadaki kız Damla sönmez
Soldaki Serkan Altunorak :)
Sağdaki Caner Cindoruk
Profilimdeki resimler maviye sürgün dizisinden aldım.

@Eldrithc daha geçen gün bitirdim Arcane'i. Muazzam diziydi. Tek sorun LoL bağımlılığımı artırdı.

Bu arada soruya yanıt vermedim, gayet normal.
Ben bitireli birkaç ay oluyor. Uzun zaman sonra bitirdiğim ve beni doyurmayan tek dizi. Bitince içimde boşluk oldu. Ama keşke sonunda Jinx ve Vi barissaydi.

Ortadaki kız Damla sönmez
Soldaki Serkan Altunorak :)
Sağdaki Caner Cindoruk
Profilimdeki resimler maviye sürgün dizisinden aldım.
Damla Sönmez hanımefendi ehm iyiymiş.

Saka maka beyler vallahi bende bir Jennifer Anniston hastaligi var, Allah sifa vermesin yani yemin ederim "ilik" yani Ali Bicim'in tabiriyle.

Katıldığı birsürü yer var youtubede onları izlersen ögrenebilirsin.
Sen bu adama hayransın =P

Hayvansal bir özelliktir, gerçek bir duygu değildir. Dış görünüşe, çekiciliğe aşık olursun. O kişiyi çok umursamayın, saplantı haline getirmeyin, bir zaman sonra unutursunuz. Beynin cinsellik, üreme işini tamamlaması için oynadığı bir oyundur.

Sen bu adama hayransın =P

Hayvansal bir özelliktir, gerçek bir duygu değildir. Dış görünüşe, çekiciliğe aşık olursun. O kişiyi çok umursamayın, saplantı haline getirmeyin, bir zaman sonra unutursunuz. Beynin cinsellik, üreme işini tamamlaması için oynadığı bir oyundur.
Sondaki "Beynin cinsellik, üreme işini tamamlaması için oynadıgı bir oyundur" :/ anlamadım

Durum
Mesaj gönderimine kapalı.

Yeni konular

Geri
Yukarı