Dizi oyuncusuna aşık olmak normal mi?

Durum
Mesaj gönderimine kapalı.
Şu mesajımada önüne gelen emoji atmış :/.

İzledigin türk dizilerini sayarmısın? Merak ettimde.
Küçükken izlediğim için sağlıklı bir sonuç olmaz. Uzun zamandır türk dizisi bitirmiyorum.
Arcane
Söz (eskiden)
Öğretmen
Death Note
Annem izlerken küçükken yanında izlediğim dizileri saymıyorum hepsini hatirlayamam zaten. Pek dizi izleyen bir insan değilim. Son zamanlarda Arcane izledim sadece oda birkaç ay oluyor.

Küçükken izlediğim için sağlıklı bir sonuç olmaz. Uzun zamandır türk dizisi bitirmiyorum.
Arcane
Söz (eskiden)
Öğretmen
Death Note
Annem izlerken küçükken yanında izlediğim dizileri saymıyorum hepsini hatirlayamam zaten. Pek dizi izleyen bir insan değilim. Son zamanlarda Arcane izledim sadece oda birkaç ay oluyor.
Tamam. En son yabancı bir dizi bitirdim oda Cobra Kai.

Tamam. En son yabancı bir dizi bitirdim oda Cobra Kai.
Dizi izlemiyorum. İzlemek istediklerim var the boys, la casa de papel gibi. Ama televizyon izlemedigim için izlemiyorum. PC'de ise video izleyip oyun oynuyorum sadece. Dizi izleyebilecegim bir boşluk yok.

Dizi izlemiyorum. İzlemek istediklerim var the boys, la casa de papel gibi. Ama televizyon izlemedigim için izlemiyorum. PC'de ise video izleyip oyun oynuyorum sadece. Dizi izleyebilecegim bir boşluk yok.
Benim çok boşluğum var. Fakat sadece 1 dizi izliyorum. Arada eski türk dizilerini izliyorum.

Sohbetin sonunda sapık çıktım aklımda ful +18 şeyler düşünuyorum adamla ilgili. Bu yüzden zaten okuldaki arkadaşlarım sapıksın diyorlar.

Hocam sizdeki bu olay gerçekten sıkıntılı bir seviyeye çıkmış bence.

Dosya Ekleri

• Screenshot_20230704_163121.jpg
    Screenshot_20230704_163121.jpg
    186 KB · Görüntüleme: 26
Durum
Mesaj gönderimine kapalı.

Geri
Yukarı