Dizi oyuncusuna aşık olmak normal mi?

Durum
Mesaj gönderimine kapalı.
Birini gerçekten tanımadan, oturup sohbet etmeden aşık olamazsın. Sadece görünüşünü beğenmişsin. Sanırım yaşın küçük. Bunlar normal şeyler. Ama böyle şeyleri herkese açık bir ortamda belli etmene gerek yok.

Birini gerçekten tanımadan, oturup sohbet etmeden aşık olamazsın. Sadece görünüşünü beğenmişsin. Sanırım yaşın küçük. Bunlar normal şeyler. Ama böyle şeyleri herkese açık bir ortamda belli etmene gerek yok.
Kendimden süphelendiğim için technopatta konu açtım , çünkü senin sandığın gibi birşey değil. Mesela onun fotoğraflarinı gösterme bana ben deliririm.

Asosyal diyen birinin sosyal medyadaki kadınlara ağzı açık bakmasıda ironikmis ha? Daha fazla ilgi yok sana hadi.
Düz bir şekilde boş boş sataşsan sana inan bir şey demezdim. Ama şu kısmı okurken harbiden ağır kahkaha attım. Söylediğim 3 tane kadın aktörün ikisinin güzel olduğunu hem kabul ediyorsun. Argoda kullanmadım. Ana De Armas'ın yüzü gerçekten güzel. Bunu düzgün bir dille söyledim. Dediğim gibi herhangi bir argo veya "barzo" ca veya senin bana "ağzı açık bakmak" kelimesini kullanmana sebep verebilecek bir söylemimde yok. Gerçekten senin adına üzüldüm.

Düz bir şekilde boş boş sataşsan sana inan bir şey demezdim. Ama şu kısmı okurken harbiden ağır kahkaha attım. Söylediğim 3 tane kadın aktörün ikisinin güzel olduğunu hem kabul ediyorsun. Argoda kullanmadım. Ana De Armas'ın yüzü gerçekten güzel. Bunu düzgün bir dille söyledim. Dediğim gibi herhangi bir argo veya "barzo" ca veya senin bana "ağzı açık bakmak" kelimesini kullanmana sebep verebilecek bir söylemimde yok. Gerçekten senin adına üzüldüm.
Argo kullandığımı sanmıyorum. Profil fotoğrafımdan bile vurmaya çalışacak kadar acizsin sadece. İstediğine ulaşamadın. İlgiyi başka yerde arayabilirsin. Göz ardı listeme hoşgeldin! Hemde ilk kişisin. Bu senin gibi biri için onur olmalı. İyi forumlar!

Argo kullandığımı sanmıyorum. Profil fotoğrafımdan bile vurmaya çalışacak kadar acizsin sadece. İstediğine ulaşamadın. İlgiyi başka yerde arayabilirsin. Göz ardı listeme hoşgeldin! Hemde ilk kişisin. Bu senin gibi biri için onur olmalı. İyi forumlar!
En azından drama sevdası bu kadar olan birisinden göz ardı yemek gerçekten benim için bir ödül. Ti'ye aldım charm olayında. Hala bunu kullanıyorsun tartışmada 😂 iyi forumlar.
Pardon , yanlış anladım ben.

@slmysf @Eldrithc Artık kavga etmeyin ben bu konuyu , kavga edin diye açmadım.
Tamamdır hocam. Yeni konunuza cevap verdim. Bakabilirsiniz.

En azından drama sevdası bu kadar olan birisinden göz ardı yemek gerçekten benim için bir ödül. Ti'ye aldım charm olayında. Hala bunu kullanıyorsun tartışmada 😂 iyi forumlar.

Tamamdır hocam. Yeni konunuza cevap verdim. Bakabilirsiniz.
Teşekkürler , profil konusunda hala kararsızım herkes farklı bir profili yazıyor. Mesela herkes x sayısını yazmıyor. Herkes a , b ,c , d sayısını yaziyor yani karışık.

Pardon , yanlış anladım ben.

@slmysf @Eldrithc Artık kavga etmeyin ben bu konuyu , kavga edin diye açmadım.
Yok alacağı ilgiyi aldı başka yerde dilenebilir artık. Yüce CharmEldrithc'in ilk göz ardı ettiği kişi olarak kayıtlara geçti ve onur duymalı!
Şimdi zekasindan dolayı bunuda ciddiye alıp hahaha atarsa çok gülerim:)

Durum
Mesaj gönderimine kapalı.

Geri
Yukarı