Dizi siteleri telif mi ödüyor ?

Dinar Düzbak

Kilopat
Yer
Balıkesir, Turkey
Daha fazla  
Arkadaşlar facebookta kendilerinde altyazılı dizi çalındığı ve hırsızlara itibar etmeyip kendilerinden diziyi izlemelerini söyleyen bir dizi sitesi ile karşılaştım. Tartışmada ''Bugüne kadar kullandığımız her şeyin lisans bedelini vb. ödeyerek kullandık'' gibi bir söylemde bulundu. Acaba neyin lisansını ödedi ?
Şimdi yalan konuşmayalım hepimiz bu sitelerden dizi izliyoruz. Ama benim takıldığın konu hırsızdan çalınınca hırsızın hak araması :) Hatalıysan düzeltin lütffen. @recep
dizi.jpg

Son düzenleyen: Moderatör:
Sözün bittiği yer...
Bakınız: "Ben yalnızca tabancayı doğrultum, sen ise parayı çuvala doldurdun".
Keşke bankayı soymadan önce biraz düşünseydim. :rolleyes:
İzlemeyin efenim!

İzlediğim birkaç dizi var, onlarında tekrarını Youtube üzerinden dizinin kendi kanalından izliyorum. BET reklamları ile dolu o nalet sitelere adım bile atmam. Arkadaş çok iyi kıvırmaya başlamış, neyin lisansını veya telifini aldı acaba?

Film ve Dizi sitelerim var... Acik ve Net söylüyorum kimse diziler icin telif vs... ödemiyor...
Netflix, Maxdome gibi sistemler haric... Zaten bu saydiklarimin Türkiye'de faaliyeti yok...

Bu arada hirsiz degilim, hak aramiyorum...

Uyarı! Bu konu 9 yıl önce açıldı.
Muhtemelen daha fazla tartışma gerekli değildir ki bu durumda yeni bir konu başlatmayı öneririz. Eğer yine de cevabınızın gerekli olduğunu düşünüyorsanız buna rağmen cevap verebilirsiniz.

Geri
Yukarı