Dizi Tavsiyesi

2 kere baştan sona bitirdim, 3.'de artık suyu çıkar diye tekrar etmeyeceğim. Keşke izlememiş olsaydım diyorum. Oturur en baştan izlerdim. Spoiler veripte keyfini mi kaçırsam ne yapsam bilemedim ki.

Ailem gibi görüyorum oyuncuları. Serkan Keskin ile muhabbetim de oldu adam gibi adam.
Ben ilk defa bir dizi de ağladım. Hem de komedi dizisinde. Öyle dostlarım olsun canım hepsine feda olsun.

İzlenmesi tavsiye edilir.

Bu içeriği görüntülemek için üçüncü taraf çerezlerini yerleştirmek için izninize ihtiyacımız olacak.
Daha detaylı bilgi için, çerezler sayfamıza bakınız.

Ayrıca Türk dizi ve film tarihinde benim gözlerimi doldurabilen ve kendime hakim olamadığım tek sahne budur. Mirkan senin izlemeni önermem, 88. bölümden bir sahnedir :)

Bu içeriği görüntülemek için üçüncü taraf çerezlerini yerleştirmek için izninize ihtiyacımız olacak.
Daha detaylı bilgi için, çerezler sayfamıza bakınız.

1-Dexter- (Ailemizin seri katili :))
2-Game of thrones (Yüzüklerin efendisindeki gibi yaratılan bir dünya var. Ve dizide yapılabilecekler sınırsız)
3-Spartacus (Gerçek bir karekterden esinlenerek yapılmıştır. Romanın en büyük köle ayaklanmasını çıkaran adam)
4-How İ Met Your Mother (8 sezona 5 tekrar döndüm. Canım sıkıldıkça rastgele bölüm açar izlerim ama dicek bişey bulamadım :))
5-Supernatural - (Dizi 5. sezonda bitseydi büyük ihtimal ilk sıraya koyardım. Fantastik severler için. Vampir, kurt adam ,melekler, şeytanlar, pagan tanrıları ve dahası...)

Prison Break bitirdim. Kesinlikle tavsiye ederim. Şuan Revolution, The Walking Dead ve Breaking Bad izliyorum. Revolution, dünyanın elektrik olmadan ki halini konu alıyor. Şuan 2. sezon devam ediyor. Prison Break ve Revolution izleyebilirsin. Pişman olmazsın.

Uyarı! Bu konu 11 yıl önce açıldı.
Muhtemelen daha fazla tartışma gerekli değildir ki bu durumda yeni bir konu başlatmayı öneririz. Eğer yine de cevabınızın gerekli olduğunu düşünüyorsanız buna rağmen cevap verebilirsiniz.

Yeni konular

Geri
Yukarı