Dizi tavsiyesi

Frankensteinn

Hectopat
İzlediklerim şunlar:
  1. Game Of Thrones
  2. Vikings
  3. Peaky Blinders
  4. Stranger Things
  5. La Casa De Papel
  6. Sherlock
  7. How I Met Your Mother
Başka kesin izle dediğiniz diziler var mı? Konu fark etmez.

Breaking Bad. İzlemeden ölme. Bir dram hikayesini iliklerine kadar hissetmek izliyorsan ilk izlenecek diziler arasındadır. Olayları ve karakterleri yavaştan aldığından, bazılarını sıkar ama dizinin olayı bu zaten. Bu yüzden kaliteli.

Delhi Crime. İnsanoğlunun ne kadar canavarlaşabileceğini gözler önüne seren gerçek hayatta yaşanmış bir olayı anlatan dizi. İzlediğiniz dizilere baktım yaşınız 16 -20 arasında zannedersem. Önerdiğim dizi dehşet içeriyor.

Son düzenleyen: Moderatör:
Hiç izlemedim ama öneren çok fazla genel olarak dizi nasıl siz izlediniz mi?
Breaking Bad. İzlemeden ölme. Bir dram hikayesini iliklerine kadar hissetmek izliyorsan ilk izlenecek diziler arasındadır. Olayları ve karakterleri yavaştan aldığından, bazılarını sıkar ama dizinin olayı bu zaten. Bu yüzden kaliteli.
O kadar uzun bir diziyi şuan kaldırabilir miyim emin değilim ama listemde izlenebilecekler arasında. Sonuçta 9.5 puan almış az değil.
Delhi Crime. İnsanoğlunun ne kadar canavarlaşabileceğini gözler önüne seren gerçek hayatta yaşanmış bir olayı anlatan dizi. İzlediğiniz dizilere baktım yaşınız 16 -20 arasında zannedersem. Önerdiğim dizi dehşet içeriyor
Çıkarımınız doğru 19 yaşındayım.İlk defa duydum dizinin adını galiba çok duyulmuş bir dizi değil.Listeme aldım kesinlikle bakacağım.
Brooklyn Nine Nine
Lucifer
Society
Söyledikleriniz arasından bir tek şuan Lucifer ilgimi çekti.Listeye aldım teşekkürler.
Vikings'e benziyor mu? Onu çok beğenmiştim çünkü.Ona göre izleyeyim.
The Good Place ve Daredevil izlenebilir.
Daredevil'e baktım.Ama süperkahraman dizilerini falan çok sevmiyorum.İlgimi çekmedi.Ama diğerine bakacağım.
  • Lucifer
  • Breaking Bad
  • True Detective
True Detective'in puanı iyiymiş.Sherlock dizisine benziyor mu acaba?

Son düzenleyen: Moderatör:
Uyarı! Bu konu 5 yıl önce açıldı.
Muhtemelen daha fazla tartışma gerekli değildir ki bu durumda yeni bir konu başlatmayı öneririz. Eğer yine de cevabınızın gerekli olduğunu düşünüyorsanız buna rağmen cevap verebilirsiniz.

Geri
Yukarı