Dizi veya film önerisi

SeeAndLive

Decapat
Daha fazla  
Merhaba, genelde Türk dizi ve filmlerini her gün izlerim ve bu film ve dizilerin 10 da 9'u komedi oluyor. Ama artık yabancı film dizi izlemek istiyorum. Netflix'ten izleyebileceğim dizi veya film önerir misiniz? Zamanında izleyipte hoşuma giden bazı film ve seriler şunlar. Hızlı ve Öfkeli, Harry Potter, rocky balboa, Stranger Things, O, teenwolf, alaca karanlık, Prison Break. Bunlar izleyipte hoşuma giden birkaç film ve seriler. Siz bana bunlardan öne çıkarak neleri önerirsiniz? (niyeyse Türk komedisini ne kadar çok izlemeyi sevsemde yabancı film dizilerden aynı etkiyi almayacağımı düşünüyorum)

Film olarak çok öneri gelecektir ama yeni içeriklerden birini çok beğendim hazır aklımdayken onu da yazayım:

Kiyafet (Outfit)

Merhaba, genelde Türk dizi ve filmlerini her gün izlerim ve bu film ve dizilerin 10 da 9'u komedi oluyor. Ama artık yabancı film dizi izlemek istiyorum. Netflix'ten izleyebileceğim dizi veya film önerir misiniz? Zamanında izleyipte hoşuma giden bazı film ve seriler şunlar. Hızlı ve Öfkeli, Harry Potter, rocky balboa, Stranger Things, O, teenwolf, alaca karanlık, Prison Break. Bunlar izleyipte hoşuma giden birkaç film ve seriler. Siz bana bunlardan öne çıkarak neleri önerirsiniz? (niyeyse Türk komedisini ne kadar çok izlemeyi sevsemde yabancı film dizilerden aynı etkiyi almayacağımı düşünüyorum)

Netflix'te you diye bir dizi var kısaca psikopat Stalker bir adam var dahasını anlatırsam spoiler olur.

Afterlife olabilir hem komik hem dramatik.
Aksiyon, tarih Vikings ve The Last Kingdom
Aksiyonun babası, daha ötesi olmasın dersen Punisher tabii ki.

Godfather of Harlem da favorilerimdendir.

Hocam her zaman izleme sıramda bulunuyor ama ne zaman 1. Bölümü açsam 10 dakika izleyip aman sonra izlerim diyip kapatıyorum ve youtubeden akasya durağını açıyorum.

Hocam tabi zevkler ve renkler tartışılmaz ama Breaking Bad bir başyapıttır benim gözümde. Canım sıkıldıkça ilk bölümü açar izlerim halen :)

GOTH,Breaking Bad, Peaky Blinders,Star Wars,

Yeni konular

Geri
Yukarı