Diziler hakkında sorularım

The Originals'a bakacağım. Başka fikirleri olan?

Dark Matter'ı takip ediyorum, ilk sezon fena değildi diğerlerinde biraz üzdü ama hala devam ediyorum, izlenebileceğini düşünüyorum.

Bunun dışında 11.22.63 güzel bir mini dizidir, insanı sarıyor ve bir solukta bitiyor. Ve Person Of Interest'in tam olarak aradığın dizi olduğunu düşünüyorum.

Bu dizileri izledim arkadaşlar:
Lost In Space
The Gifted
Black Mirror
Chilling Adventures of Sabrina
The Crossing
Stranger Things
Fear the Walking Dead
The 100
Game of Thrones

Sex Education bu diziyi hiç izlemedim çok ağır konuşurum hakkında yorum yaparsam. Size en kaliteli dizi olarak Boardwalk Empire izlemenizi öneririm benim hayatıma çok katkısı oldu.

Sex Education bu diziyi hiç izlemedim çok ağır konuşurum hakkında yorum yaparsam. Size en kaliteli dizi olarak Boardwalk Empire izlemenizi öneririm benim hayatıma çok katkısı oldu.

Tavsiye için teşekkürler, fakat söylediğin dizinin tarzı bana pek hitap etmiyor. Romantik, Fantastik, Bilim Kurgu, Macera ve Aksiyon dizilerini daha çok seviyorum. Sex Education için ya çok kötü ya da çok iyi diyorlar. Ben bir izleyip yorumumu yaparım. Zaten izleyeceğim 3 dizi şuan belli ve aralarında Sex Education var. Sonrasına bakacağız.
1- Marvel's Dagger & Cloak
2- Dark Matter
3- Sex Education

Şu ana kadar izlediğim diziler:

Fear the Walking Dead, The 100, Sex Education, Marvel's Cloak & Dagger, Chilling Adventures of Sabrina, Dark Matter, Stranger Things, The Crossing, The Innocents, Lost in Space, The Gifted, Black Mirror ve Game of Thrones izlemiş bulunuyorum.

Ayrıca İzlemek istediğim dizi listemde şunlar da var:

The Expense, Marvel's Agents of S.H.I.E.L.D, The OA ,The Expense, Beyond, ShadowHunters, Chambers, SuperNatural, The Society, Person of Interest, Light as a Feather, Marvel's Runaways, Hanna, Shameless, The Order, 13 Reasons Why, Quicksand, Legion, Dark, Maniac, Westworld, Black Summer ve BRIGHTBURN.

Önermek istediğiniz diziler varsa bekliyorum. Özellikle bu Marvel'in fantastik dizilerine bayıldığımı söylemem gerek.

Uyarı! Bu konu 6 yıl önce açıldı.
Muhtemelen daha fazla tartışma gerekli değildir ki bu durumda yeni bir konu başlatmayı öneririz. Eğer yine de cevabınızın gerekli olduğunu düşünüyorsanız buna rağmen cevap verebilirsiniz.

Geri
Yukarı