DIZIMAG geri döndü

Neşeli Enginar

Kilopat
Makaleler
23
Dizimag kapandiktan sonra malum yüzlerce cakma dizimag türedi, wordpress'den cakma, dizimag temasina benzeyen temalar kurup, ve kanali reklama bogan yüzlerce ückagitci siteler vardi...

Lakin daha yeni eksisözlük hesabima bakarken farkettimki dizimag geri dönmüs.
Ayni script, ayni sistem, ayni temayla geri dönmüs hemde.

Sahipleri ayni kisilermi bilmem. Ama kalitesiyle, dizileriyle vs. dizimag'in resmen birebir klonlanmis hali...

Formata uymadigi icin adresi burdan vermiyorum. Eksi'de dizimag entry'si altinda son sayfada görebilirsiniz cok merak ediyorsaniz.

Sahsim adina sevindim. Sizede müjdeyi vereyim istedim.

Sevgiler...

Güleceğim yoktu valla... hocam dizimagın sahibini r10dan taniyorum, digiturk un açmış olduğu mahkeme karari nedeni ile site hem kapandi hem sahibi içeri girdi, ki şu an hala içeride... Yanlış hatirlamiyorsam bu sene içerisinde çikacak ama kendisine bu konu hakkinda yasak konuldu yani site açma vb... Fakat herhngi bir engel yok bence bir ortak bulur tekrar guzel projeler çikarirlar.... Tahminimce seneye dizimagi tekrar başka bir isim ile taniyabiliriz....

@Hüseyin Kürklü bir r10 müdavimi olarak dizimag admininin orada üye olmadigini sana kesin söyleyebilirim.
Dizimag'in sahibi sandigin kisinin ismini söyleyebilir misin? Yoksa Murat Aydin'mi? :)

Neyse bu sayfada gayet hos, gayet güzel. Eger dizimag'in sahibi acmamissa bile birebir klonlamis siteyi hemde kalitesi ile.

Uyarı! Bu konu 10 yıl önce açıldı.
Muhtemelen daha fazla tartışma gerekli değildir ki bu durumda yeni bir konu başlatmayı öneririz. Eğer yine de cevabınızın gerekli olduğunu düşünüyorsanız buna rağmen cevap verebilirsiniz.

Geri
Yukarı