er36po geri döndü

Kardeşim, bana bu ilgiyi, hayranlığı neden gösteriyorsun bilmiyorum ama inan ki beni gerçekten çok mutlu ettin...
Sevmeyi, sevilmeyi bilmek güzel bir duygu ancak bu tür duyguları yerine göre içimizde tutmak, saklamak en iyisidir bence. Neden? Çünkü: Yanlış anlaşılmaya yol açabiliyor... Özelden görüşüp grup kurdular, kurmuşlardır, grup şeklinde geldiler, vs...(n)

Halbuki biliyoruz ki; bu platformda yalnız kalmamak için, arkamızı birilerine ya da bir yerlere dayamak, grup olarak gelmemize veya grup kurmamıza hiç gerek yok. Zaten burada barınabilen insanlarla (Üyelerle) kısa sürede dost, arkadaş olunabilir. (Barınabilen: Saygı-sevgiye önem veren, TROLluk yapanlara müsaade etmeyen ve karşılıklı çabuk empati kurabilen kişilerdir) Böyle bir ortamda grup kurmak bana göre büyük yanlış. (Farklı görüşler olsa bile; yanlış.)

Bunları neden yazdım? Sanırım @Ali Güngör bey, buraya gurup olarak geldiğimi veya oluşturduğumu ve giderken de gurup olarak ayrılacağımı düşündü... Oysa bu tür davranışlarda bulunacak yaşı çoktan geçtiğimi düşünüyorum.
Tabi yanlış anlamadıysam, eğer gerçekten Ali bey böyle bir düşünceye kapıldıysa; bu onun üyelerle samimi (içli-dışlı) olmadığından dolayı, yeterince üyeleri tanımadığı anlamına geliyor. (n)

Şunu da belirteyim: Daha önce Sosyal'de yaptığım çekilişlerde ve keyfi olarak oyun dağıttığım arkadaşlarla yalnızca hediyelerini ulaştırmak amacıyla hesap isimlerini almak için G-Mail'den görüştüm, o günden sonrası daha hiç görüşmedim kendileriyle. Hatta o kişilerin isimlerini, niçk'lerini dahi unuttum.

Daha önceden Technopat üyeleriyle, özelden en fazla görüştüğüm kişi; @Silinen üye'tır, o da toplasanız en fazla 3-5 defa görüşmüşüzdür. (Gerçi Moderatör olduktan sonra kendisini kaybettik. Disiplin şart!) Onun dışında @Sweet Leaf, @Silinen üye ile 2-3 defa mesajlaşmışımdır. Ha bir de daha yeni, yani bu sonlarda SDN'de @Mehmet Emre BOŞÇA ile yine en fazla 3-5 defa görüştüm.

Belirteyim: Buradan ayrıldıktan sonra SDN'ye de pek girmedim. (Sağ olsunlar, oradaki (SDN) üyelerden hoşlanmayacağım herhangi bi hareket, mesaj görmedim, hatta yetkili arkadaşların gayet kibar olduklarını söyleyebilirim. Sanırım Technopat sonrası alışmak zor gelecekti bana ki pek sarmadı beni.)

Ayrıca, ben zaten Grup oluşumuna karşıyım, öyle ki; sırf bu yüzden Özel Mesaj Bölümünün kapalı olması taraftarıyım... (Özelden yazarak: ''Hey Panpa! Bana destek ol, haklayalım şunu, şunları, vs.'') ''Kardeşim! Falanca kişinin konusuna mesaj yazma, gıcık birisi, zaten sevmezdim'' :saçma: gibi saçma düşünceler. Şahit olmuşluğum var bu tür düşüncelere.:izliyorum:

Neyse, çok uzattım. Son olarak, sevgili @Windst, umarım bana verdiğin bu değere layık olurum kardeşim.:)

Kaç haftadır sosyal hiç girmiyordum. Hatta benim konum da bana sorular vs sorulmuş başkaları cevaplamış haberim yok. Bugün içimden geldi bir bakayım dedim ve gördüm. Şimdi Erkan abinin etiketini gördüm. Kalp kalbe karşıymış diyeceğim sadece. :)

Benim SDN gitme sebebim Erkan abi ile sistemlerimizi kapıştırmaktı. Ama MOD. arkadaşlardan biriyle bir sıkıntı yaşayınca bardağı taşıran son nokta olmuştu. Gerçi Recep bey saolsun çözmüştü olayı.

Neyse Erkan abi ne yapacağız şimdi? :) @er36po

Bizi grup gibi görebilirler birbirimize karşı sonsuz sevgi ve saygımızdan dolayı. Ancak üye olduğumuz tarihler bile bizim grup halinde gelmediğimizi ve hepimizin bireysel olarak olarak üye olduğumuzu kanıtlamaya yeter. Ali bey neden öyle düşündü ben de anlamadım.

Tekrar hoşgeldiniz @er36po. Aramızdan hiç ayrılmayın. Sensiz eksik hissediyoruz. :) :kalp:

Sevgili @er36po beye sonuna kadar hak veriyorum...
Ben technopat'ta onlarca güzel, sicak, kafa üye tanidim cogusu ile hala görüsürüm skype gibi platformlarda...
Simdi ben grup'mu olusturmus oldum acaba?...

Technopat'i iyisi ile kötüsü ile yaninda da olmusumdur, ama elestiririmde... Elestirilerimde her zaman yapici sekilde olmustur ve asla kacak olmamistir, vur kac yapmam yani...
Bakin sitede 1000'in üzerinde iletim var, ve her iletimin sonunda üc nokta vardir, ve bu 1000 küsür iletideki üc noktalardan yetkililer ve yöneticiler rahatsiz olmamistir, ta ki ne zaman yönetimi elestiren bir iletimin icinde 3 nokta kullandigimdan ötürü bir süre uzaklastirildim...

Yani sen git su kösede oyna bize bulasma taktigi cok bayat bir taktik...

Bu sitede isek, iyisi ile kötüsü ile bizi anlayip, dinleyip, kabullenmelisinizdir ki maalesef bu yok...
Begenmiyorsaniz X butonu sag üst kösede demesi cok basit... :)

Neyse cenem düstü... Nerde kalmistik...
@er36po bey candir, gitmesindir, ayrilmasindir... Iletilerini ilgiyle takip ediyoruzduz efendim...

Yeni konular

Geri
Yukarı