Dizüstü bilgisayar açılırken Lenovo logosunda kalıyor

esquireX

Femtopat
Daha fazla  
Lenovo masaüstü bilgisayarı açma düğmesine bastığımda Lenovo yazısı geliyor ama Windows başlamıyor. Düğmeye basıp kapatıyorum ve tekrar açtığımda normal bir şekilde açılıyor. Ancak bu her kapattığımda oluyor.( bilgisayar masaüstü başlıkta yanlış yazmışım.)

Son düzenleme:
Lenovo masaüstü bilgisayarı açma düğmesine bastığımda Lenovo yazısı geliyor ama Windows başlamıyor. Düğmeye basıp kapatıyorum ve tekrar açtığımda normal bir şekilde açılıyor. Ancak bu her kapattığımda oluyor.

BIOS ile ilgili geldi bana BIOS'da yanlış bir ayar yapılırsa öyle takılı kalabiliyor BIOS pilini çıkarıp tak. Ama işlemi yaparken bilgisayarı güç kaynağından kapat ve pili çıkarıp taktıktan sonra 10 sn bekleyip güç kaynağını çalıştır.

Lenovo masaüstü bilgisayarı açma düğmesine bastığımda Lenovo yazısı geliyor ama Windows başlamıyor. Düğmeye basıp kapatıyorum ve tekrar açtığımda normal bir şekilde açılıyor. Ancak bu her kapattığımda oluyor.

Benim kafam karıştı başlıkta dizüstü yazıyor ama açıklamada masaüstü yazmışsın?

Hard disk bozulmuş olabilir başka bir hard disk varsa onu takıp deneyebilirsin

Geri
Yukarı