Dizüstü bilgisayar çok ısınıyor

Ah senle uğraşamam 90 derece normal değildir ve işlemcinin frekansı düşerek performans düşer 95 olduğu zaman zaten işlemci yanmaya yakındır biz 80'e bile biraz fazla derken 95 normal diyorsun yanlış bilgi alalım.
80'e bile fazla mı diyorsunuz? Siz öyle düşünün isterseniz, yanlış bilgi olacak birşey yok. 2 yıldır temizlenmeyen bilgisayarın 80de olması mı normal olur? İşlemci 100 derecede kendini kapatıyor zaten, yanma gibi birşey mümkün değil.

80'e bile fazla mı diyorsunuz? Siz öyle düşünün isterseniz, yanlış bilgi olacak bir şey yok. 2 yıldır temizlenmeyen bilgisayarın 80'de olması mı normal olur? İşlemci 100 derecede kendini kapatıyor zaten, yanma gibi bir şey mümkün değil.

Zaten yanma değil ömür azalması ve zararlıdır işlemciye.

90 derece hiç normal değil ve kritik bir derecedir ve PC'nin ömrünü azaltır performansta düşer bilgin olmadan 90 derece normal yazman normal değil.

90 derece gayette normal 2 yıldır temizlik yapılmamış bir bilgisayar için. 95'ten sonrası kritik.

Ah senle uğraşamam 90 derece normal değildir ve işlemcinin frekansı düşerek performans düşer 95 olduğu zaman zaten işlemci yanmaya yakındır biz 80'e bile biraz fazla derken 95 normal diyorsun.

Bende fazla normal görüyorum bilgisayarın tuşlarına bile dokunulmuyor 90 olunca çok sıcak oluyor bende kışın ağır geçti bir şehirde yaşıyorum koyuyorum bilgisayarı oturma odasına ailecek ısınıyoruz (!)

90 derece gayette normal 2 yıldır temizlik yapılmamış bir bilgisayar için. 95'ten sonrası kritik.

Hayır asla normal değil her işlemcinin gırtlağına kadar ısı dayarsan 1 yıl sonra görürsün sen çok normal diye gelirsin hocam PC yandı diye, boş konuşmayın ve insanlara yanlış bilgi vermeyin 2 yıl temizletmemiş olsanızda.

Hayır asla normal değil her işlemcinin gırtlağına kadar ısı dayarsan 1 yıl sonra görürsün sen çok normal diye gelirsin hocam PC yandı diye, boş konuşmayın ve insanlara yanlış bilgi vermeyin 2 yıl temizletmemiş olsanızda.
2 yıldır temizlenmyen laptopun CPU'su kaç derece olmalı o halde? Bilmediği konularda insanoğlu konuşmayı ne kadar çok seviyor.

Geri
Yukarı